vypadky internetu kazdy den

Otázka

• 0

Dobry den chcem sa opytat  preco mi vypadava internet kazdy den aspon 5x. Dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

jedien by mohli davat kvalitnejsi ONT ROUTER k internetu ...lebo tieto idu 25% zo 100%tnej rychlosti co ma ist cez wifi..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ako telekom JE DOBRY NET :) cez kabel to ide naplno rychlost len to WIFI koliše ale to je samozrejmost ....cez kabel ide vzdy plna rychlost..ale mal som tiez vypadky a riesilo sa to asi 2tyzdne ale uz to bolo OKEJ...mal som zlu mienku o TELEKOM prve ale uz ani nie ;) lebo s tymto aj pravdu maju ze cez kabel najlepsie si dat net lebo cez WIFI su vypadky a vsetko mozne..wifi nebude nikdy OKEJ :) jeden z mala spolocnosti co ponuka tak rychly net za malu cenu cize TELEKOM JE OK :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a ked nezaplatis len zato lebo ti to nejde ako ma alebo len zato aby sa pohli s tym aby to dali dokopy tak pokutu ti uz budu davat ze neplatič :D

SLOVENSKOOOO xD

pracoval som v UK a tam taketo veci hned riešili hned technika vyslali a na prvykrat to dal dokopy..lebo si vazia ZAKAZNIKA tam..proste ina mentalita a všetko je v inych krajinach tu ludia su zvyknuty drzat hubu a dodrzovat tie blbe pravidla 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

platis za to kazdy mesiac ako blazen a oprav si to sam proste  nechapem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus volat tech. podporu :) mne blbne tiez a dam si asi cez kabel..lebo to mi povedali aj na tech.podpore pričom to nevyriesi moj problem ale iba obide ale OKEJ :D aspon vidiš ake to je ked niečo platiš mas si to opravit sam xD

ale tak volaj tech podporu s tymto ti musia pomoct...hoc ich aj otravuj lebo zalezi podla toho kto dvihne...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no router som restartoval a stale vypadava

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus restart routra..a ked nie technicku podporu volaj

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar