Vypadky

Otázka

• 0

Teraz k veceru som zaznamenal vypadky netu..kazda hra mi laguje akoby freeze ..hram hram 30ping odrazu sekne a 300ping a robi to kazdych 15sekund pri kazdej jednej hre aj stranky ked nacitava vidno dakedy akoby zamrzne nenacita a potom ano...skusal som reset ROUTRA,,aj zmenit kanal a nič ..hm?

budem volat im a povedia ze u nich chyba nieje zas? tak ako ked sme si dali net prvykrat od telekomu vraj chyba neni u nich ani nic a nakoniec sa prislo nato ze bol zly utlm na optickom kabli pretoze technik co bol zapajat nam tak to urobil NARYCHLO len aby bolo ;) ako všetko ostatne sa tu potom robi na 100x

cim by to mohlo byt? zaznamenal niekto taketo sekundove vypadky tiez?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

tak isto wifi :) islo mi na kanale 5 50-60mbps a poslednu dobu len 15-30mbps :) skusal som rozne kanaly uz nic ale vtedy islo ok...inac mam doma ROUTER tento este stary

ImgW.ashx?fd=f4&cd=TP630e&i=1.jpg

isiel ok..len ked som ho restartoval uz nejde neviete preco? ako ho nastavit ? lebo ak zapojim dozadu za ONT nefunguje nic hm

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak naposledy co som ich s tym otravoval asi 5x za 2tyzdne na tech podpore dookola to iste kecaju ako v REKLAME :D

a naposledy taky arogantny dvihol na podpore a drzo ku mne a som mu vravel x krat problem a on " to ste mi uz hovorili ,co nepamatate? nemusite mi to opakovat...a dokola svoje ze ich chyba to neni"

a este ma zrusil :) 

a povedali mi ze ak mi blbne to takto ze si mam natiahnut kabel a budem mat pokoj :) to je ich riesenie ;) teraz mam tahat kabel do kazdeho ntbku a pc v dome? lebo mame 2pc a 2ntbky ???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no neviem či je to dobré alebo nie. v tomto sa nevyznám nepíše to tam volajak podrobne... to viem že ked je nestabilná linka alebo chybová tak vtedy zvyknu skákať pingy. tak a potom kde bude chyba ? :D musia to opraviť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

u mna utlm bol 35-40 prve ked to robili lebo technik nemal cas tak to prisiel zbuchat len aby to bolo a narychlo tak bol prelomeny kabel trochu a bolo to robene na rychlo ten kabel tak malo zly utlm tak bol druhy technik (na telefonate prve ze neni chyba u nich cize ok ale museli vidiet vypadky) tak poslali druheho technika nam to prerobil a teraz mam utlm takyto ako hore na obrazku neviem ci to je dobre alebo nie...či este raz premerat ? oni povedia ze nebudu zbytocne vysielat a platit technika vyjazd ked nemusi byt chyba u nich :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem či sa dá kuknuť u teba keď máš optiku ale skus kuknut v routri či tam nemáš vela crc alebo fec chýb.edew.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mával som vypadky ale bol na to dôvod niečo robili reset sietí atd. trvalo to 5 minut cca potom to išlo normálne nestávalo sa mi to často možno 1x za 3 mesiace niekedy ani raz.. ale také vypadky som nikdy nemával že by mi skákal ping z 30 na 100+... ked to nefunguje ako má tak nech ti dojdu premerať net.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar