výmena modemu

Otázka

• 0

Dobrý deň,chcem sa jednoducho a stručne spýtať,či môžem vymeniť môj modem Microcom ad2651 za novší wifi modem Draytek vigor 2700 vgst ... dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ahoj mnovotny2 :smileyhappy:

pokiaľ máš  internet vo viazanosti a v minulosti si nevyužil kúpu akciového routru, môžeš si zariadenie objednať, pokiaľ viem, tak toto stále funguje,  otázne je, či by si skôr nevedel predĺžiť viazanosť  a zobrať si nový router za akciovú cenu. V prípade, že službu ešte predĺžiť nemôžeš je možné kúpiť nový router taktiež, ale nie za akciovú cenu. Skús sa pozrieť do zmluvy kedy ti končí viazanosť :smileywink:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za odpoved, ale myslel som že ak by som si ho zakúpil samostatne mimo providera a zapojil,či je kompatibilný,alebo aj iný modem typu ADSL2+...teraz mám DSL internet,či môžem ho iba vymeniť,moc sa do toho nevyznám,ale myslím že to mám zrobené cez tú ISDN linku mám tam napojený ten telefón a cez splitter do modemu... A nie je ani tak chybný,ale predsa je praktickejšie mať WIFI namiesto ťahania káblov po byte,a za druhé nemám ho jeden rok,ale už asi 7....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj mnovotny2 :smileyhappy:

výmena routra je možná jedine pokiaľ je nefunkčný - v tom prípade skús kontaktovať linku technickej podpory. Pokiaľ ale využívaš službu internet samostatne /bez Magio TV/a mohol by si už predĺžiť viazanosť, v tom prípade máš nárok na nové koncové zariadenie :smileyhappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak je poruchovy tak urcite ano, ale zalezi k akym sluzbam vyuzivas tento router, typ si nevies vybrat ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar