Easy Pecka Roaming

Otázka

• 0

Zdravím,

aktivovala som si na hraniciach kde mi už písalo Telekom HU/Telekom SK balíček 1 GB dát cez aplikáciu. Pripojila som sa na internet a nič mi nevybehlo ani stránka telekomu nič. 

Následne keď som sa vrátila späť na Slovensko otvorila som aplikáciu tak z balíčka mi odišlo 150 MB a za roaming mám zatiaľ 60€ a to som v posledný deň mala spotrebu 1 GB dát. Ako je to možné že mi Telekom nedal vedieť:?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Balíček som kupovala 21.6. Ale to bol balíček pre Slovensko. Dne som pozerala a nemôžem si kúpiť balíček dat v zahraničí. Je to možné tým že mam Easy Pecku? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A keď som si neaktivovala roaming cez to číslo tak tá cena môže byť z toho dôvodu? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ťažko povedať, pri Pecke by Ti malo zastaviť prevádzku po vyčerpaní 200 MB dát, ak nemáš aktívny balíček a nepošleš si ďalšie sms. Záleží od toho aj aký kredit si mala na Pecke, do mínusu by Ťa nepustilo, asi bude najlepšie ak si vyžiadaš výpis na predajni a tam uvidíš za čo a koľko si platila. Prípadne môžeš napísať  podnet cez Napíšte nám: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar