Za dobrotu na zobrotu.

Otázka

• 0

Cela rodina sme boli dlhodobo v telekomu možno viac ako 20 rokov  a momentálne platíme až 6 pausalov a pevnú linku  ale posledné dva roky boli problémy a chcel som skončiť ale chcel som overiť  možnosti a možno pokračovať v telekomu a volal som a čo som sa dozvedel že keď chceme predĺžiť paušál tak nemame výhody magenta 1 lebo musime mat internet alebo telku takže nestačí mať pevnú linku a 6 mobilov je málo a ked som povedal že končíme a kompletne cela rodina ideme do 02 bolo povedané že nemoze pomost až ked prinesiem číslo do 02 bude ma niekto kontaktovať a až on možno da výhody to se choré jednanie pre zákazníka a preto vám ľudia odchádzajú a aj moja rodina cela ide preč a tie výhody magenta 1 si nechajte. PS vás za chvíľu bývali klienti. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

To Vám asi nedali správne info, na výhody v Magente stačí jedna pevná služba a môže to byť aj pevná linka, ale musí mať program aspoň M.  na webe majú uvedené: Stačí, keď si do skupiny zaradíte aspoň jednu službu pevnej siete – jeden Magio internet, Magio televíziu alebo Pevnú linku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar