Easy Pecka Data Roaming

Otázka

• 0

Dobry den. Od 21.06.2018 mam aktivnu sluzbu EASY PECKA (prenos a zatial docasne cislo) s data programom VZDY 2 GIGA. ROAMING je aktivny a aktivoval som cez SMS aj sluzbu BALÍK M PLUS (100 MB DÁT), ktory by som chcel vyuzit v ZONE 2. Rad by som sa spytal kedy mi bude stiahnuta cena 10 EUR za balik BALÍK M PLUS a ci mozem balik VZDY 2 GIGA vyuzivat v ZONE 1 (EU)? Dakujem. Peter

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Dáta z balíka Vždy 2 Giga je možné čerpať aj v roamingu zóne 0 a 1.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

OK. Vdaka za info. Ak tomu spravne rozumiem po prekrocenie hranic SK -> ZONA 0/1 (EU+) navstivim M.TELEKOM.SK/TRAVEL a vyberiem pokracovanie v datovom programe  VZDY 2 GIGA a po prechode ZONA 0/1 -> ZONA 2 na stranke zase vyberiem BALÍK M PLUS (a vtedy bude cena 10 EUR stiahnuta z kreditu). Dakujem za pripadne upresnenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, presne tak by to malo fungovať. Inak skús si prvý balík kúpiť tesne pred hranicami, aj povoliť v mobile Dátový roaming, my sme za hranicou už mali problém, ale to bolo minulý rok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

BALÍK M PLUS (100 MB DÁT v ZONE 2) som si uz aktivoval na SK cez SMS . Snad teda bude vsetko v poriadku, este raz vdaka za info.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S aktivaciou balika pre ZONU 2 som sa asi uponahlal tym ze som is ho aktivoval uz na SK kedze podla clanku https://techbox.dennikn.sk/roaming-v-eu-podla-telekomu-nic-nemenime-v-eu-platite-ako-doma/ Po aktivácii balíčka sa ale dáta míňajú najskôr z neho aj v prípade, že ste v krajine, kde platí nové nariadenie o európskom roamingu. Riešením je aktivovať si ho až pred vstupom do danej krajiny, príp. ak cez ňu len prechádzate (napríklad cestujete autom cez Švajčiarsko do Francúzska) roaming nevyužívať.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.