velky ping,packet loss!!!

Otázka

• 0

:) ako bolo spominane ze od pani Terky myslim :) ze je to servermi EPIC GAMES ze mam v hre velky ping a stratu packetov ;)

preco sa vzdy vyhovarate na druhych??

tu je ping cez TELEKOM INTERNET v hre

a PING cez MOBILNY 3G internet o2 co je az smiesne ze mobilny 3G nelaguje hra (dal som si zdielat pripojenie dat na PC)

Ako mam postupovat? :) kam volat a co povedat presne? nechcem aby ma zas odbil TELEKOM = BRAT PRACHY A KASLAT NA ZAKAZNIKA ! 

fccc.jpg

fckkk.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

16 odpovedí na túto otázku

• 0

aj ja som zaznamenal občas pri csku, že mi z ničoho nič začne skákať ping... neviem kvôli čomu.. ak resetnem router tak to ide v pohode ďalej... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ok vdaka za objasnenie ;) uz som pochopil :) dakujem pekne je to vyriešene..skusim dat kabel a malo by to pomoct

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Stanky25 pokusim sa ti trosku objasnit nejake veci ok?

co sa tyka packetloss ak by nastaval realny packetloss na ceste ustredna tvoj router tak tento router by to v logoch hlasil a technici by to videli a riesili

packetloss moze vsak nastavat na prestupe tvojho ISP (Telekom) a ISP ktory zabezpecuje konektivitu pre prevadzkovatela tych hernych servrov tusim Epic Games alebo ako si to nazval a to moze byt dovodom pre co packetloss v hre nastava a pre co skace ping ale toto je naozaj len vecou tej hry chyba na linke telekomu nie je keby bola signalizoval by ju router a technici by ju videli 

Pytas sa pre co to s tym mobilnym o2 ide lebo je tam zjavne lepsi prestup 

ja mam rovnaky problem napriklad pri speedteste a lokalnom poskytovatelovi internetu ked meriam na jeho server nameria mi 2 mega a ping 300 ale ked meriam na aerver telekomu alebo inych vacsich ISP nemam problem a nameria 35 mega a ping 20 je to o prepojeni jednotlivych sieti pri beznych strankach to nespozorujes ale pri takto narocnejsich prenosoch sa to moze prejavit 

takze tak podstata je taka ze mozes sem vypisovat aj kazdy den aj 300x ale nezmenis to a nezmeni to ani telekom ani keby chcel

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tam je 16ping :) ale to je vzdy iny ping v hre ako na speedteste ;) 

a vzdy mi tu tlacite do hlavy ze je to SERVEROM :D:D:D

keby to bolo serverom tak by mi to na zdielanom mobilnom o2 internete SKAKAL PING tiez nemyslite? 

cize je to internetom mozno blokuju nejake porty abo co ...a potom mi to skace ping ..ine hry nelaguje iba pri tejto a connection timed out :) kazdu minutu a ping do 300-900vyskoci ;) 

iba telekom to robi

mobilny o2 bez lagu a velkeho pingu :) takzeee??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ešte ti porádím skus niečo sťahovať napr nejaká hru alebo film sleduj či ti to sťahuje stabilnou rychlosťou. nechaj spustené stahovanie a odmeraj si ping. na speedtest ked bude vyšší ako 70-100 tak problém je ozaj u telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie iba v tejto jednej..ale ako vravim s mobilnym netom co som si dal zdielat na PC tak bez lagu..ale ok neriesim :) skusim moj router pripojit za TELEKOMacky a uvidim..a ak nie tak to vyriesim kablom :D len 10m mi treba...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

7413700156.png
VDSL 80/8 ja som spokojný nie je čo riešiť.. a na to že bývam v dedine a mám takýto internet tak to je super... skákajúci ping môže byť spôsobený tým že je velmi preťažená sieť.. Ja keď som zapol Fortnite tak aj mne to sekalo dosť a aj mne skákal ping niekedy a pri ostatných hrách uplne bez problémov. aj v iných hrách máš takýto problém ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ok :) tak sorry

len ako bolo spominane ze je to serverom? keby to bolo serverom tak by mi to lagovalo vsade nemyslis? na o2 mobilnom internete mi ta hra nelaguje a je to len 3g zdielany mobilny internet...cize serverom to nebude...ako sa teraz vyhovorit chcete ? ze je to vzdy serverom? ked to robi len na telekom internete ? k tomu len toto... ;) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

prosím udržiavajme toto fórum priateľským a produktívnym prostredím. 

Ďakujeme

@Terka a @Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

:) da sa zarabat pri hrani hier ty pako ;) lepsie ako chodit niekam do skladu pracovat jak otrok :) takze sa nesmej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tvoj drahocenný čas,ktorý márniš pri hraní hier..:D Made my day..:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

30ping a skace na 300-800ping ? kazdu minutu? TO CO MA ZNAMENAT!!toto nerobilo mi !! a ide to vzdy horsie a horsie !!! akoze fakt doo********* !!

ja ako zakaznik mam svoj drahocenny CAS venovat volaniu na tech podporu kde maju s ludi DOBRY DEN a odbiju kazdeho niesu to technici ale ODBIJAČI !! presviedcia vas o hovadinach co neni pravda aby oni neboli tí zly!!

nabuduce spravte to na 100% ten internet a potom nemusite chodit x krat opravovat aj tak nechodite lebo vyhovarate sa!!

mne je trapne uz volat tam zase!! pri com vam je to šuma fuk ! len zhrabnut prachy a mate zakaznika v ************* !!!!!!!!!

DAKUJEM PEKNE! tento internet nikdy viac!bud budem platit menej alebo nič rušim to a je mi to jedno ci je tam viazanost!! kaslem na to !! ja ako zakaznik mam PRAVO KED NESPLNATE PODMIENKY ZA CO VAM PLATIM TAK MAM PRAVO SI TO ZRUSIT KEDYKOLVEK CHCEM A PODAM STAZNOST NA VASU PODPORU technicku lebo toto neni normalne co sa nedeje a jak mate v **piip** nas PLATIČOV! !! lebo toneni normalne !! takto odbijat ludi a mat na haku vsetko len prachy prachy brat od ludi za nieco co nefunguje ! platim za nieco z coho mam max tak NERVY NIC VIAC! !!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

:) internet je na vsetko mozne a neni mozne ze pred 6rokmi mi nelagovalo nic len s tymto "optickym" "super" "internetom" sak to je hanba!! dajte si pravdive reklamy to TELKY!! skusim kanal zmenit alebo este cez kabel ..ale ani cez WIFI NEMA CO LAGOVAT! ked s ostatnymi internetmi som nemal problem!!!

toto je vasa kapusta..a ak sa rozhodnem uz volat tak uz budem drzo k Vam !! a budem otravovat dokial to neopravite a nie TECHNICI su tam pre srandu asi len odhovaraju ludi a klamu :) najradsej mam ten ich test ktory trva 20sekund asi :D ze zmeraju mi rychlost max a pozru ci svieti na ZELENO moj internet a povedia potom ze u NICH PROBLEM NENI!! za toto ich tam platite ? aby klamali ludi na telefone ? !!!!!!! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skor mobilny 3g ;) a na nom mi to nelaguje a tento preslaveny telekom opticky a takto blbne ? wtf.toto robit nema !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar