Router nastavenie DNS

Otázka

• 0

caute ako zmenim DNS v nastaveni ROUTRA? mam huawei HG8245H

ide o to ze mam velky ping v jednej hre ostatne su OK tak ci to nepomoze... :)

aky kanal 1-11 a mhz 20/40 nastavit?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

pri 2,4 Ghz staci 20 Mhz a nastav kanal 1, 6 alebo 11 tieto sa sirkou pasma neprekryvaju

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no hej ale ak dam 5kanal 40mhz mam najvyssiu rychlost na speedteste..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak nechaj 5 najjprv si preskenuj programom okolie... ostatne wifiny na akych kanaloch vysielaju

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ping 50 :) a kazdych 15sekund skoci na 300-600ping na 5sekund a tak zas 50ping par sekund a znova skoci na velky :) nehovor mi laskavo ze je to normalne cez telekom internet :) 

nie nieje to SERVEROM ! hral som na PC cez mobilny internet a bez takych velkych lagov! cize je to TELEKOMOM ! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

cize co mam robit? volat tech.podporu? a co im povedat? urcite nebudu rozumiet co od nich chcem a povedia mi ze je to serverom atd hovadiny jak oni vedia...teda sorry "technikom" lebo aj ja sa mozem nazyvat technikom ked kontrolujem uzivatelove pripojenie tak ze zmeram mu rychlost a pozriem ci SVIETI mu diodka na zelenu ONLINE lol..a aj ja viem odhovarat ludi a klamat cez tech podporu ako to oni robia :) cize "technicka" podpora :) uz mam toho vazne dost...skusal som snad vsetko..a len pri jednej hre taketo lagy mavam poslednu dobu a je to INTERNETOM ! lebo na inom nete mi to nerobi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na to aby si nieco cez technicku podporu vybavil musis byt aspon trosku zdatny v problematike

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar