kvalita obrazu - Magio IPTV

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravím. Ja mám Magio TV cez metaliku ADSL. Vysiela Magio IPTV v rovnakej kvalite na optike aj na ADSL, prípadne či zákazník, ktorý má televíziu cez ADSL má rovnakú kvalitu obrazu ako zákazník cez optickú sieť? Je pravda, že Magio vysiela iba v HD kvalite 720p alebo vo Full HD kvalite teda 1080i? Sú SD kanály cez Magio ADSL a Magio cez optiku v rovnakej kvalite? A ak vysiela Magio len v 720p kvalite tak ako mám mať nastavený svoju TV na 720p alebo 1080i? Vďaka za všetky rady

Editoval/-a Peto7777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Na optik du v fullhd 1080i len stanice optik stv1 stv2 ct1 ct2 ta3 inak ich vysielaju v HD 720p no pri sporte hlavne hokej tenis je lepsie si dat tv na 720p lebo pri rychlich pohyboch puku lopticky je lepsi 720p pri filmoch kde su pomalsie reakcie je 1080i lepsi obraz

Netaraj. Vsetky hd su v 1080i. Uz sa tu o tom pisalo milionkrat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na optik du v fullhd 1080i len stanice optik stv1 stv2 ct1 ct2 ta3 inak ich vysielaju v HD 720p no pri sporte hlavne hokej tenis je lepsie si dat tv na 720p lebo pri rychlich pohyboch puku lopticky je lepsi 720p pri filmoch kde su pomalsie reakcie je 1080i lepsi obraz

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri ADSL a VDSL je pri HD 6 Mbit dátový tok pri optike 10 Mbit. Mám taký pocit že aj pri metalike a optike je rozlíšenie 1080

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar