Pripojenie vdsl

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobry chcem sa informovať otom ako to bude zriadene či to pojde cez pevnu linku kde je teraz aktualne zapojena pevna linka od orange...či sa to bude musieť zrušiť alebo neak meniť. Viem že okolo domu ide opticky kabel ktori by mal na niečo služiť chcem vedieť ake možnosti su stym. Chcel by som zriadiť internet na mieste Hran Partizanska 21 na stranke piše že mam možnost zapojenia Vdsl 30mb. Chcem vedieť cez čo to bude zapojene či cez pevnu linku alebo cez tu optiku čo je pred domom.

Editoval Sylar1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Na fixnom LTE je prirodzene vyšší Ping lebo je to technológia ktorá šíri signál vzduchom nie káblom. Pri VDSL bývajú pingy od 17 ms do  cca 35 ... ja mám 25 tak ako pri ADSL

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Internet na technológii VDSL bude určite pripojený z optického kábla pred domom. Nikdy nie je spoločný so službami od iného operátora.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aky je ping na vdsl? a aka je spolahlivosť pripojenia?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ping je takmer rovnaky ako pri ADSL pripojeni, teda aspon v mojom pripade avsak vseobecne velke odchylky od toho co si mal by si nemal mat mozes mat lepie ale aj mierne horsie vsetko zavisi od kvality metalickeho kablla ktorym si pripojeny... spolahlivost je dobra, pripojenie nepada, ale zase plati  ze vsetko zavisi od linky

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

teraz mam Slovanet Lte od 40do130 ping ako kedy sa mu chce....adsl mam v druhom dome ping tam je cca 30-50 je to aj tu takto cca? Kabel by mal byt okej je novy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar