Magio Box s nahrávaním

Otázka

• 0

Mám Magio Box s nahrávaním. Majú mi vymieňať Magio Box za novší typ. Na hardisku mám nahrané nejaké veci o ktoré by som nechcel prísť. Dajú sa nahraté súbory prekopírovať na nový Box?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

ja mam nagra box s hdd od uplneho zaciatku ako ich zacali menit a je prevda ze s predchadzajucim fw som mal asi 3 nahravky nahrate ze mali 6gb alebo inu velkost ale len 1min na dlzku a nedali sa prehrat ale so sucastnym FW som tento problem nepostrehol mam vsak box len v stave pouziva sa len 1 LNB jediny problem ktory evidujem je ze mam aj napriek vymazaniu TV Lux stale v ponuke kanalov nastastie to presunuli z 12 na 32 a tam ma to nestve inak za mna funguju tieto boxy k absolutnej spokojnosti najma co sa tyka archivu

co sa tyka tvojej otazky k zjednocovaniu kodovacieho systemu predpokladam ze je to najma koli financiam nakolko im staci platit jeden kodovaci system v zasade podla mna je to uplne jedno ci koduju conaxom nagrou alebo irdetom podstatne je ze to ide a ja som s tymito vymenenymi boxami absolutne spokojny aj ked zo zaciatku som bol skepticky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ľuboš, sorry, ale veď mi odpovedaj verejne, to asi zaujíma viacerých, dve jednoduché otázky,  1. prečo Telekom zjednocuje kódovací systém s DIGI sk, je to finančne výhodnejšie, alebo ... ?

2. Už telekom vyriešil chybovosť  nových boxov /nagra/ s HDD ?

Editoval/-a RomanR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Popis chybovosti ?, hmmm, ty si Luboš asi nečítal celé vlákno, ktoré som postol v mojej otázke z nedele 17.6.2018 

AJ TOTO písal v tom vlákne FILIPSVK01:

Volal som nakoniec na technickú podporu a tam mi povedali že skrinka by mala byť schopná nahrávať a sledovať hocičo a vedia o čo ide, že s tým ľudia majú problém a čo mi ostáva urobiť je akurát to že počkať na ďalší update firmwareu, ktorý nevedia kedy príde. Ak je to fakt všetko v tom firmwarei tak je potom celkom smutné že nám museli vymeniť starý box za tento nový, ktorý je navyše o dosť neprehľadnejší atď. ... Takže čakáme.

Nemám žiadnu otázku. Chcem len upozorniť že ubehol už skoro mesiac od vášho updatu firmwareu čo pokazil celé skrinky a nič. Nič sa nezmenilo. Nový update v nedohľadne. 

Nielenže sa pri nahrávaní uzamkne 99%. Nahrávky sa nahrajú iba s 50% úspešnosťou. V polovici prípadov sa nahrávka akokeby poškodí na 1 minútu, no 6 GB to na disku ajtak zaberie. Po novom sa taktiež na kanáli stráca zvuk v prípade, keď si človek program napr. na 10 minút pauzne. ROBTE S TÝM UŽ NIEČO.

Editoval/-a RomanR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za čiastočnú odpoveď, takže sa nevie či výmena potrvá rok, dva, tri ??? 

A ešte poprosím odpoveď na moju podotázku   " a prečo vlastne Telekom zjednocuje kódovací systém s DIGI sk ?  "

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Terka a ešte na toto by si mi mohla odpovedať ?, Luboš z Telekomu sa neozval ...

Luboš, mohol by si sa radšej vyjadriť k tomu prečo nové STB Kaon s HDD /s nagravision/ doslova blbnú a sú nespolahlivé v prevádzke, zdá sa že ešte viac ako tie staršie, predošlé Kaony ?  Toto si čítal ?  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Terka, už som sa pýtal nejakého telekomáka, ale žial bez odpovedi, takže znovu:

Do kedy chce Telekom vymeniť staré STB /conaxy/ za nové STB /nagravision/ a prečo vlastne zjednocuje kódovací systém s DIGI  sk ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @mpupak,

odpoveď od  @Mirko som označila ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 
V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže  

Prajem pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

žiaľ, nie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar