HD programy vs 2 Magio Boxy (VDSL)

Otázka

• 2

Zdravím,

v poslednej dobe bolo zopár kanálov prepnutých do HD formátu bez toho, aby boli zachované aj ich neHD alternatívy v rastri. Keďže si platíme za možnosť sledovania Magia na dvoch Magio Boxoch, tak by bolo fajn, keby sme aj naozaj mohli sledovať program na dvoch Magio Boxoch súčasne. To však už pri čoraz viac kanáloch nie je možné, kvoli zastaralému nastaveniu, že sa nedajú pozerať HD programy na dvoch TV súčasne. Toto nastavenie dávalo zmysel, keď sme mali 10mbit prípojky. Teraz máme VDSL prípojky s niekoľko násobne vyššou rýchlosťou. Bolo by super, keby sme ich mohli využívať naplno.

A to mám ešte pocit, že pri poslednom predlžovaní zmluvy sa nám zvýšil poplatok za druhý Magio Box, tak tým duplom by som ocenil, keby sa dal používať bez toho, aby mi pri každom prepnutí nevybiehala hláška o tom, že HD služby sa používajú na inom zariadení.

odpoveď sa páči : 6 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 1

Trpezlivosť  zákazníkov trvajúca pol roka nieje dostatočná?Mňa na nemožnosť sledovania dvoch programov naraz nikto neupozornil!!!Ak na niečo nemajú kapacity,nemajú to ponúkať.

Podľa mňa nieje normálne,ak už viac ako pol roka nemôžem naplno využívať službu,za ktorú si platím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Zdravím,

jak to že to nejde ??!! už 13.6.2018 a nikto nič ? vážne ? 

Editoval messi14

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mi chceš povedať že za polroka to nestihli otestovať ? :D:D:D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak buď nemajú rušiť neHD programy,alebo má ísť dole cena!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a myslis ze je to sibnutim carovneho prutika ? 

nie nieje ale určite ťa majú na háku len aby si platil .. nemyslím si že je to veda aby išlo na oboch magiach HD súčasne len im sa nechce investovať do zákaznikov peniažky .. radšej tak povedz 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale zase neverím,že testovanie zabere 4-5 mesiace ¬¬

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Radšej nech to testujú dlhšie, len nech to potom šľape ako hodinky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jo samozrejme nech to testujú 10 rokov šak nám to nebude vadiť .. to nieje ťažké vymyslieť niečo na to aby to šlo na oboch HD ale nechcú investovať do ľudí o tom to je ..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez by som chcel aby sa veci hybali a feedback od zakaznikov ma cenu zlata ale zas si uvedomte, ze telekom je velka korporacia ktora zrejme nefunguje tak, ze niekto teraz zide dole do suterenu a prepne velky vypinac a vam vecer pojde viac HD streamov. Zmeny v takychto spolocnostiach sa deju pomalsie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik, človek by čakal, že práve v takýchto spoločnostiach, kde o peniaze nieje núdza, sa veci budú riešiť promptnejšie. Ale viem, nie vždy ide len o peniaze.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

len hypoteticka otazka , necakaju na supervektoring ako pisal filipec a potom HD streamy na VDSL  ? na optike zasa neviem preco nie...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

len hypoteticka otazka , necakaju na supervektoring ako pisal filipec a potom HD streamy na VDSL  ? na optike zasa neviem preco nie...

@Pepsi, možno na optike preto nie, aby neukrivdili vdsl-kádrom. 😆

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Telekom to momentalne testuje aby bolo mozne okrem optiky pozerat sucasne 2 HD programy aj na VDSL technologii. Musis byt trpezlivy

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

a myslis ze je to sibnutim carovneho prutika ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz