Rozsirenie poctu registrovanych zariadeni

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravim, neuvazuje Telekom spristupnit pozeranie  TV cez aplikaciu alebo web stranku Magia GO na viac zariadeni ako 4 ?  Myslim ze by sa mohli pani z "vyssich poschodi" zamysliet a posunut to cislo aspon na 6 zariadeni a viac. V domacnosti mame 6 mobilnych zariadeni vratane dvoch tabletov + 3 notebooky a nie je sanca  licenciu zadat aj na notebook napr. ked uz mam 4 zariadenia registrovane. Podla  mna je to dost obmedzujuce.

Editoval/-a filipec12
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

HBO a Netflix maju taktiez iba 4 a myslim, ze ak by ich bolo viac , tak by to bolo uz o zneuzivani ... ( A sleduje cela dedina :) )

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

skor cela rodina :) je  multimedialna doba ked jedna domacnost vlastni niekolko  smart zariadeni... uz to nie je len o jednom tablete alebo notebooku. Moze sledovat aj cela dedina kludne, ked si objedna tuto sluzbu od operatora. Ked sa podarilo Telekomu po case zdvihnut FUP zo 120 gb na 240 a potom na 300 GB toto nemoze robit vacsi problem. Je to len o voli a dohode. Principialne to mas to iste ako pri datovom limite na pevnej sieti, FUP bol zvyseny preto lebo poziadavky userov narastaju, videa sa natacaju vo vyssom rozliseni atd... vacsi datovy tok... to iste je aj so zariadeniami v domacnosti..

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nemyslim, ze treba miesat hrusky s jablkami. a ak by si mal este dalsie magio go tak by ti FUP nestacilo :D myslis, ze je velke percento zakaznikov, ktori vyuzivaju magio go na 3-4 zariadeniach ? podla mna nie, v niektorych rodinach mozno ani nikto

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale stacilo ved na magio go ma obraz iny datovy tok, mensi ako ked pozeras TV cez IPTV, neviem ako je to v inych rodinach ale  u nas to ma na mobile naistalovane otec ten to ma aj na tablete, mama, ja + ja to mam este tiez na tablete a vzdy ked si to chcem pustit na notebooku lebo TV v izbe moc nepozeram tak vzdy musim jedno zariadenie zo zoznamu uz registrovanych vymazat :D Nehovorim aby to teraz Telekom zdvihol kvoli mne :D ale urcite by to bolo na zvazenie urcite o tom porozmyslat. Podla mna je dost takych ludi, ktorych to obmedzuje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

potom je pre teba efektivnejsie to aby sa nove zariadenie automaticky zaregistrovalo bez nutnosti odstranenia uz registrovaneho zariadenia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no a tu je ten problem ze max mozu byt len 4

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar