Magio Go Tv Box

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

na stránke čítam, že Magio Go Tv Box je vypredaný. Vie mi nikto povedať, ako dlho bude tento stav?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

47 odpovedí na túto otázku

• 0

hurá konečne aspoň nejaké odpovede na našich veľa otázok v rôznych témach... kujém...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš  @Miška  @Terka

v prispevku v tomto vlakne zo 7.9. uvadzate, ze HD kanalov v ponuke je 5. Mozete prosim uviest na porovnanie video parametre kanalu DigiSport1 a ostatnych HD kanalov? Na pohlad je jeho kvalita omnoho horsia ako u ostatnych 4 kanalov, ktore ste uviedli ( STV1, STV2, Markiza, JOJ ). Zaroven si dovolim tvrdit, ze aj novopridane HD kanaly Digisport 6-10 maju podstatne lepsiu kvalitu obrazu ako DigiSport1.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kvalita je rozdielna pri HD. Presne ako spomínaš STV1, STV2, Markiza, JOJ  vs. DS1 vs. DS6-10. Všimol som si že aj Folklorika je už v HD a kvalita je porovnateľná s STV1 - JOJ. Chce to len čas a trpezlivosť, za 6€ je to podľa mňa najlepšia ponuka na trhu. Skús si pozrieť cenník Sledovanie.TV alebo podobnej služby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@eM Kei

Suhlasim, MagioGo je perfektna sluzba. Je jasne deklarovane ze je to len doplnkova sluzba (v mojej lokalite je optika nedostupna a parabolu si dat nemozem, takze toto je jedine riesenie ako sledovat DigiSporty na TV). Chapem, ze kapacita streamov je urcite obmedzena, preto nemozu byt vsetky kanaly v HD. Co ale nechapem je, ze ak uz kapacitu na "HD" maju tak ju nevyuzivaju primarne pre kanaly, kde maju exkluzivitu a nie su u inych operatorov dostupne. Obsah tych sportovych kanalov je bezkonkurencny, ale vidiet Premier League na DS4 v takej zlej kvalite, a mat v lepsej kvalite kanaly bezne dostupne u inych operatorov v este ovela lepsej kvalite obrazu je podla mna jasne nevyuzity potencial.

K tomu porovnaniu sluzieb len tolko, ze najlepsi sa musia porovnavat s najlepsimi a neutesovat sa tym, ze su aj horsi ako my - hlavne v situacii ked od leta mi konkurencia poriadne tvrdo sliape na paty. Ak by som nechcel, aby  MagioGo zostala aj nadalej najlepsou sluzbou v svojej triede na trhu tak by som to tu nepisal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môžem vám prezradiť jednú vec "máte sa na čo tešiť" :D , sledujte fórum :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vyuzivam sluzbu magio go .ale suhlasim ta kvalita obrazu digisportov je dost nizka...digisport 6-10 je uz pozeratelne aj na väčšej obrazovke..som zvedavy cim prekvapíte ked uz sa teda mame tesit.. ale bolo by fajn zvysit hlavne kvalitu obrazu u digisport 1-5. Verim ze to bude este tento rok..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš mohli by ste niečo urobiť s tým opakovaným zadávaním hesla do magio go boxu, zadávať to 2x denne už mi príde dosť. Relácia by mohla vydržať aspoň týždeň

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@eM Kei box sme otestovali, dokonca aj ja doma a toto správanie sa neprejavilo :( otestuj box využívať na inom pripojení. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Idem cez to najlepšie pripojenie :) Vieš kedy sa to stáva ? Pri prehliadaní v EPG a výberu z EPG.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Ľuboš 

Magio GO box by bol super ale ma niekolko zakladnych problemov 
- odhlasovanie - box sa sam od seba proste odhlasi a je potrebne vypisovat login znovu, nepameta si
- uprava poradia programov - daju sa menit len poziecie obubenych ale to nezmeni poradie kanalov. takze zbytocne mam folkloriku na prvej pozicci, ked stlacim 1 ku tak je tam nieco ine.  
- pretacanie obrazu, napr po pozastaveni vysielania,  zacnem pozerat program, pride reklama, tak sa rozhodnem ju preskocit, nestihnem to spustit presne v bode ked zacne program ktory chcem sledovat a ked chcem vratit o par sekund dozadu tak sice ukazuje sipku dozadu ale v skutocnosti to pretaca dopredu 
- kvalita obrazu, nizke roslisenie niektorych programov a pocitovo malo snimok/sekundu

verim, ze minimalne na tychto veciach zapracujete

Editoval Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @eM Kei, večer som box otestoval a u mňa sa tento nedostatok neprejavil. Dokonca, box bol skoro mesiac vypnutý zo siete a automaticky ma prihlásilo. Vyskúšaj box na inom pripojení.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @eM Kei, večer som box otestoval a u mňa sa tento nedostatok neprejavil. Dokonca, box bol skoro mesiac vypnutý zo siete a automaticky ma prihlásilo. Vyskúšaj box na inom pripojení.

tento problem sa objavuje nahodne. uz sa tu o tom pisalo aj v inej teme. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik

Trocha oneskorene ale. aplikácia na ktorej pracujeme bude spĺňať všetky požiadavky. 

A teraz odpovede na tvoje postrehy : 

1. odhlasovanie - nová aplikácia prejde na novú platformu, tá skvalitní cele používanie Magio GO

2. uprava poradia programov  - pracujeme na zlepšení, ktoré bude súčasťou novej appky

3. pretacanie obrazu - otestovali sme to podľa tvojho popisu, no chyba sa neprejavila. Prechodom na novú platformu, celkovo skvalitníme Magio GO

4. kvalita obrazu - pracujeme na nových profiloch a pokiaľ to kapacity dovolia určite sa môžete tešiť na kvalitnejší zážitok zo sledovania. 

@Ľuboš

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik

Trocha oneskorene ale. aplikácia na ktorej pracujeme bude spĺňať všetky požiadavky. 

1. odhlasovanie - nová aplikácia prejde na novú platformu, tá skvalitní cele používanie Magio GO

2. uprava poradia programov  - pracujeme na zlepšení, ktoré bude súčasťou novej appky

3. pretacanie obrazu - otestovali sme to podľa tvojho popisu, no chyba sa neprejavila. Prechodom na novú platformu, celkovo skvalitníme Magio GO

4. kvalita obrazu - pracujeme na nových profiloch a pokiaľ to kapacity dovolia určite sa môžete tešiť na kvalitnejší zážitok zo sledovania. 

@Ľuboš

dik za info. ten bod 3 ani u mna nie je stale, tkaze chapem ze pri testovani sa to nemusi prejavit a verim ze prechodom na novu platformu sa tento problem odstrani, pripadne sa prejavia nejake ine.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik

@Ľuboš

Mňa zaujíma konkrétny dátum pretože v tomto stave je to nepoužiteľné !!!!! Dookola sa to odhlasuje zo systému !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

typujem to na jar 2019 ...to by ste mohli spustit aj komerncu prevadzku supervectoringu

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pekný večer .. mám aktivovanú službu magio go aj na telefóne .. mám zároveň aktivovanú aj službu stream on , čiže mám pozeranie magio go aplikácie zdarma . Ak si ale kúpim magio go box a pripojím ho na môj telefon ( wifi) budem to mat v rámci stream on služby stále ?? Alebo sa dáta rátajú zvlášť ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar