Magio Go Tv Box

Otázka

• 0

Dobrý deň, 

na stránke čítam, že Magio Go Tv Box je vypredaný. Vie mi nikto povedať, ako dlho bude tento stav?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

47 odpovedí na túto otázku

• 1

Nie tu ti bohužiaľ nikto nevie povedať kedy bude znova dostupný. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem, za odpoved..čiže je viacmenej jasné, že v najbližšej dobe to nebude...Ak má niekto na predaj svoj Magio box, ktorý nepoužíva, rád ho odkúpim :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

obnovenie skladových zásob je naplánované na august 2018.

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám dobrý kalendár? Veď je iba polovica júna a vy tu píšete až o auguste ?? Mať tak neschopného človeka vo svojej firme tak už je bez práce vážení !! Vám ale dni ba dokonca aj roky moc nehovoria.. Keď človek vidí o čo tu ľudia na fóre majú záujem a vy rozhadzujete prachy na nikým neželané utopistické projekty, ktore zhltnú nemalé financie, je mu do plaču, prípadne vám "znalec" Tereza oznámi že zmazala duplicitnú tému, ale odpoveď  už nečakajte, aj keď je za to platená, takže asi tak!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

obnovenie skladových zásob je naplánované na august 2018.

@Ľuboš

Mame tu polovicu augusta a stale nic. Nejaky konkretnejsi update prosim?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

máme potvrdené doskladnenie Magio GO TV boxov. Kolegovia už dostali požiadavku aby opätovne spustili objednávanie na našej stránke. 

@Ľuboš a @Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dnes som zadával objednávku, zoberiem s GO Premium

A teším sa na testovanie pre Android TV apk. @Ľuboš

Editoval eM Kei

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

GO premium je aktívne, čakám box, začiatkom týždňa. @Ľuboš mám platiť kuriérovi 70€ alebo príde faktúra ?

Ešte možno otázka, na webe je písané viac kanálov v HD, aj Eurosporty, ale tie na web klientovi v HD 100% nejdú. Pri Boxe to bude iné ? Tam bude naozaj v HD všetko čo je v ponuke na webe písané ?

Box ide rodičom, ja si počkám na Android tv apk.

Má MagioBox aj inú funkciu ako pozeranie streamov GO ? Napr. youtube player ?

Má niekto fotky z rozhrania ako to vypadá v reále na tv ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Mirko dik za info. Službu mi aktivovali koncom mesiaca, ako je riešené účtovanie(fakturácia) ? Vždy k 1. ?

Cez web browser zeleným označené HD, červeným NHD - doma, plus a eurosporty určite nejdú.

HD_NHD.png

Overím keď príde box.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Fakturačné obdobia sa priraďujú rôzne, môže byť od prvého do posledného dňa v mesiaci, alebo od 22. do 21. dňa a pod, prípadne ak máš napr. mobilný paušál, bude sa riadiť podľa paušálneho profilu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám len internet, takže k 1., to vyhovuje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, @Mirko Ďakujem, ako čítam zodpovedal si  @eM Kei všetky otázky :) , máte prípadne ešte nejaké otázky na mňa ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

akurát mi doručili box, takže potestujem a potom prípade otázky, @Ľuboš jedine ak by si vedel termín na začiatok testovania smart tv apk... to by ma potešilo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@eM Kei hneď ako dostanem informáciu o dátume začiatku, budem ťa informovať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@eM Kei@Mirko TvBox je sice 4K, ale pokial bolo komunikovane len 5 stanic by malo byt v HD ( https://zive.azet.sk/clanok/126960/telekom-pridava-hd-do-mobilnej-tv-zatial-ponuka-5-kanalov/ (realne sa mi zda ze su uz len 4, lebo kvalita DigiSport1 podla mojho nazoru uz rozhodne nie je taka, aka bola v case uverejnenia daneho clanku pred rokom a je viditelne horsia ako maju aktualne Jednotka, Dvojka, Markiza a Joj) ostatne kanaly by mali byt len v SD hoci niektore ako napr. NovaSport2 a DigiSporty su podla loga streamovane z HD verzii. To info o kanaloch na obrazku z web browseru v prispevku vyssie a webu MagiaGo hovori o staniciach v ponuke, ale urcite nie o ich kvalite, aj ked aj niektore dalsie v nom maju HD logo (pravdepodobne pri tvorbe toho informacneho obrazku pre MagioGo boli pouzite loga kanalov z informacnych obrazkov k MagioTV/MagioSAT a tam v HD kvalite skutocne vysielaju) pre MagioGo su len v SD.

@ĽubošAko je to teda skutocne s kvalitou obrazu u jednotlivych kanalov v MagioGo?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš chcel som písať rovnakú otázku ako @Lukasenko_MI, v obrázku ktorý som tu vložil, to je ponuka kanálov GO Premium, uvádzate už niekoľko kanálov HD/SD. Pričom dosť veľa z nich HD nevidelo ani nešlo okolo a príde mi to ako 320x240 interpolované na SD a to mám kvalitu najvyššiu. Dva príklady za všetko Eurosporty 1 a 2.

Svokor má 1024x768 plazmu a teda ani tam to nie je veľmi pozerateľné. S týmto teda niečo urobte, toto je zavádzanie zákazníka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

proklamované HD:  WAU, DOMA, FOLKLORIKA, DAJTO, TA3, EUROSPORT1, EUROSPORT2, SPORT1, SPORT2, DIGISPORT1,2,3,4,5, NOVASPORT1,2

nevysielajú HD. :( Sklamanie

Editoval eM Kei

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

čo bude skôr ?

Dva HD kanály súčasne na VDSL alebo proklamované HD kanály fungujúce v Magio GO Premium alebo aplikácia Magio GO do smart TV alebo R1 z BB do RK prípadne kompletný profil diaľnice z BA do KE ?

:D

Asi všetko nejak narovnako v  r. 2038

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, ospravedlňujem sa za oneskorenú reakciu.

Ďakujeme za vaše postrehy a podnety, ktoré sme preverili. Na stránke sme nemali uvedené aktuálne informácie, tie sme dali opraviť. V aktuálnej ponuke máme týchto 5 kanálov dosahujúcich HD kvalitu: STV1, STV2, Markiza, JOJ a DigiSport1 

Som rád, že aj vďaka vám a nášmu fóru môžeme naše produkty a služby skvalitňovať.

Ďakujeme

@Terka , @Miška , @Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za spätnú väzbu. Verím, že HD ponuka sa rozšíri. @Ľuboš máš info či sa tak udeje ešte v tomto roku ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Celú doplnkovú službu Magio GO chceme skvalitniť a veľmi rád by som ti povedal kedy, ale zatiaľ nemám túto informáciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz