Porucha pripojenia

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Čaute ľudia zasa som tu keď mám ďalší problém:) mal som výpadok internetu tak som to nahlásil ...o pár hodín mi prišla sms že si mám skontrolovať moje zariadenia že u tcomu chyba nie je..zázračné sa vtedy aj spustil internet aj televízia ..lenze telka sa zasekava je to dosť nepríjemné.. a internet má dlhú odozvu...hry mi sekaju ...ani film si nemôžem pozrieť online a vždy v noci mito úplne vypadne a ide to až tak okolo deviatej ráno.. napríklad ani teraz nefunguje ...skúste mi poradiť či môžem dačo s tým modemom spraviť aby to slo alebo znova mam kontaktovať Tcom ..ak mal dakto takýto problém tiež poprosím o radu dik

Editoval/-a Olink0

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

skus vyresetovat router do vyrobnych nastaveni nech si sam odznova stiahne udaje zo siete. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No to mi nepomohlo...a aby toho nebolo málo ešte mi popri nacitavani spadol zasa ten internet...bliká dsl kontrolka...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

volaj na tech podporu, mozno bude potrebne znizit profil linky aby ti drzalo spojenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aha a čo to znamená znížiť profil linky? A veď mám to pol roka zapojené slo to bez problémov ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No tak už mi to ide parádne:) ani som to nestihol nahlásiť..volal som tam a už mi len záznamník povedal že ividuju poruchu a že ju odstránia do 10min:) ...celkom ma to prekvapilo sú vymakany :) a predtým som dostal aj kupóny na 4g internet ...takze som bol s netom vlastne stale

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Olink0, zákazníkom aj v prípade týchto situácií sa snažíme vyjsť v ústrety aby nemuseli pocítiť výpadok služby. Ďakujeme za príspevok, aj mňa osobne potešil :)  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar