Zdielanie dat z balicka Denne Data na drihej SIM

Otázka

• 0

Dobry den,

Chcel by som sa opytat, kde v popise sluzby Denne Data 1000 MB resp Denne Data Neobmedzene je uvedene, ze data z uvedenych balickov nieje mozne vyuzivat na druhej SIM karte k sluzbe Zdielanie Dat. SIM na zdielanie dat pouzivam vo Wifi Routeri na obcasnu pracu z domu a po vycermani dat z pausalu som si kupil balicek Denne Data navyse, aby som bol schopny pracovat dalej. Zial po vycerpani dat z pausalu mi na zdielanej SIM bola obmedzena rychlost aj ked som mal Denne Data navyse aktivne. Technik mi povedal, ze zial mam smolu a ze Denne Data na druhej SIM vyuzivat z nejakeho dovodu nieje mozne. Tuto informaciu ale Telekom nikde neuvadza, resp. som ju nikde v popise sluzby nenasiel.

Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

myslis toto:

V prípade, že si hlasová SIM karta zakúpi denný neobmedzený balíček dát alebo denný balíček dát 1 000 MB, tieto dáta nie je možné využívať prostredníctvom doplnkovej SIM karty. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, presne tuto dolezitu a zavaznu informaciu ohladom obmedzenia vyuzivania sluzby som cakal uvedenu v popise sluzby a nie iba zahrabanu niekde v x-tej PDF prilohe k cenniku. Well done.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mas to priamo na stranke, staci spravit jeden klik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mas to priamo na stranke, staci spravit jeden klik

Nekecaj :) Vazne?

Tak teda idem na stranku https://www.telekom.sk/internet/internet-v-mobile, zoskrolujem trosku dole, kde sa daju kupit Denne Data, klikam na Denne Data a aj vselikde inde, ale nikde tuto informaciu nevidim a uz vobec nie na jeden klik. Mozes mi prosim povedat, kde si to ty nasiel na jeden klik?

Vdaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nekecam :S len hladam tam kde patri zdielana SIM :) je sucastoou pausalu nie datoveho balika 

https://www.telekom.sk/volania

Podmienky k paušálom - Zdieľanie dát z paušálu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nekecam :S len hladam tam kde patri zdielana SIM :) je sucastoou pausalu nie datoveho balika 

https://www.telekom.sk/volania

Podmienky k paušálom - Zdieľanie dát z paušálu

To je v poriadku. Zdielana SIM patri k pausalom, suhlasim. Ale ja si predsa nekupujem teraz sluzbu zdielanej SIM. Tu uz mam davno. Teraz som si kupoval sluzbu Denne Data a povazujem za korektne uviest podmenky jej vyuzivania na stranke tej sluzby, ktoru si prave kupujem predsa a nie nejakej inej sluzby, ktoru uz mam davnejsie. Nemyslim si, ze by som od Telekomu cakal tak vela, ci ano? Stacia 3-4 slova na stranku, kde si clovek Denne Data kupuje. Napr. "nedostupne na zdielanej SIM", alebo cokolvek podobne. Zaujimave, ze dostupnost sluzby tam krasne popisu, ale nedostupnost je uz asi marketingovo nevhodne. 

Ide len o jedno jedine vyhodene euro zbytocne, z toho vedu nerobim, ale podla mna ide o zavadzanie zakaznika, resp. uvedenie do omylu, kedze jasnym sposobom neinformuju o zasadnom obmedzeni pri kupe konkretnej sluzby. To, ze tu informaciu uvedu niekde inde v popise inej sluzby, je podla mna uplne irelevantne.

Editoval matox
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

podmienky su tam kde patria a ak ich das vsade 90% ludi to nepochopi a povedzme si pravdu, kolko ludi cita napriklad vseobecne podmienky ? kazdy to zaklikne a pokracuje dalej .... ak by tam bol link, klikol by si nan pred kupenim balika ? alebo az po zisteni ze to neplati pre zdielanu sim, ja osobne asi nie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Praveze vobec niesu tam, kde patria. Podmienky vyuzivania sluzby Denne Data niesu tam, kde patria, ale su uplne niekde inde v popise inej sluzby. Ked nieco kupujem, zaujimaju ma dolezite faktory toho, co prave kupujem a nie toho, co prave nekupujem! Logicke, si myslim. A ver mi, kebyze v popise sluzby Denne Data bol co i len malicky link s popisom "obmedzenie", resp. "dostupnost/nestostupnost sluzby", tak by som bol idiot, kebyze nan nekliknem. Ale kedze tam nic take nieje, mozeme sa tu uhanat tym, ci ludia citaju alebo necitaju nejake vseobecne podmienky, alebo co ja viem co. To je taky argument...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte @matox a @Pepsi

prečítal som si vašu komunikáciu a vaše podnety pošlem kolegom.  

Pekný deň 

@Ľuboš

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar