Otázka

• 0

Chápem že HD verzie tv programov majú kvalitnejší obraz ako SD verzie,ale môžem sa vám na ne vykašlať.Šak to sa nedá pozerať keď mám takto orezaný obraz,prikladám obr.

Studio_20180531_201546.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 1

Pridal (editované)

Vyzerá to ako keď je film vytvorený vo formáte 4:3. Vtedy je vždy lavý a pravý čierny pás. Potom sa dá na telke nastaviť zobrazovanie "na celú obrazovku" - obraz sa roztiahne a orežú sa z obrazu horná a spodná časť, alebo "na celú šírku" - obraz bude deformovaný, roztiahnutý ale bočné čierne pásy tam nebudú.

Editoval Hacker
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Akta X, problém je ve vašem přijímači, nastaviť správny zoom :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozrel som nastavenia na svojej Tv,vyskúšal som všetky ponuky ktoré mám v nastaveniach obrazu,no ale nepomohlo stále mám tie čierne pruhy dookola.Ale nie na všetkých vysielaných tituloch.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozrel som nastavenia na svojej Tv,vyskúšal som všetky ponuky ktoré mám v nastaveniach obrazu,no ale nepomohlo stále mám tie čierne pruhy dookola.Ale nie na všetkých vysielaných tituloch.

Ešte skús pre istotu pozrieť nastavenia zobrazenia v settop boxe.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedy už telekomáci na IPTV pridáte jediný normálny program Prima Zoom HD? Všetky sračky, kde sú len stupídne programy na výplach mozgov ste do HD preklopili, ale normálne dokumenty nie, a pritom na satelite to máte od marca!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keďže logo kanálu prekrývy horný čierny pás, tak je zjavné, že obraz v takomto formáte dodáva už samotný kanál - Prima Love. Chyba teda nie je na strane Magio Boxu ani Magia ako služby, ale Telekom ako dodávateľ služby by mal tento problém riešiť s dodávateľom programu - Primou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar