Packet Loss

Otázka

• 0

v poslednej dobe mám packet loss skúsil som už všetko reset routra . A všetky rady čo som našiel , ale ten problém nastal od vtedy čo mám zvýšený upload ale na nejakom servery nemám packet loss a na nejakom zasa áno ... https://ctrlv.cz/Yy27 , https://ctrlv.cz/qINL , či už zo streamom alebo bez 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

nie tento príspevok vidím 1x , ale problém nastáva aj pri iných hrách , a niekedy tam hlavne skáče ping napr : nám 40-45ping na CS a potom to vyskočí na 80-90 a zasa padne a packet loss je veľa krát 0% a potom zrazu 10-15% a za neaku chvíľku zasa a niekedy to vyskočí aj na 30-35-40 loss a to sa potom nedá hrať  , dosť ma to štve lebo potom niekedy môj stream vyzerá tak že 2hod riešim packet loss a takto som nad packet lossom už stratil tak 15hod času a bez zmeny , a nieje to len na mojom PC ,kontroloval som káble všetko ale teraz som zaznamenal aj zvýšení packet loss aj na serveroch kde mam 20-25-30 ping , a skúsil som už všetko ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nevolaj PODPORU povedia ti ze je u teba chyba ..a budu drzi ako pri mne

pri hre FORTNITE kazdy den packet loss 20-50% a ping 50 a skace to na 300-800ping :) a connection OUT na par sekund pocas hrania vzdy...a v noci je TO OKEJ....cize to bude netom..:) skonci viazanost a prechadzam INDE !! hanba !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Stanky25neviem ci iba ja mam ten pocit ale nejako zacinas s tym spamovat toto forum , PS: neber to v zlom a neukamenuj ma :) 

toto si urcite cital :

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

taketo somariny vies komu pis :) robi to len uzivatelom s TELEKOM internetom tak asi ze logicky to bude kvoli tomuto TELEKOM-**** NETU !!

teraz mavam 500-900ping :) na speedtest ping z 16ms skocil na 36ms..vzdy islo 15ms ping speedtest a 50mbps/sec a teraz? 15-25mbps :) zaujimave to robite kazdemu toto dobre net ide a potom blbne a spomali sa ? doriti z vami !!!!!!!! toto riesilo tu kopec ludi uz! a nehovor ze to je EPICOM ked iba uzivatelia TELEKOM maju tento problem vacsinou !!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a nehovorte ze je chyba na strane zakaznika !! ked to robi vela ludom ze sa nehanbite! LENIVY SPRAVIT TO A OPRAVIT! tak nabuduce robte pracu naplno aby clovek nemal problemy z internetom a nie narychlo zbuchat vsetko a potom sa to opravuje na 10x ach jaj..slovensko typicke su tu taketo veci inde v UK zakaznikovi by sa toto nestalo a ak ano tak hned by prisli a opravili to tam si vazia ZAKAZNIKOV! tu je to OPACNE !! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar