Otázka

• 0

zdravím.. mam u telekomu internet 8/1 a download/upload ping je v pohode aj packet loss je 0% len mam problem pri hrani hry fortnite ..1 z 5 EU serverov ide v pohode kde mam 0% loss a na ostatných packet loss siahá až po 70%.. Keď si zapnem aby som bol pripájaný na NA servery tak loss je stabliná 0 len s tym rozdielom že mam 130 ping takže to je nehrateľné.. vedeli by ste mi vysvetlit ako je mone že na EU serveroch je strata paketov 70% a na NA stabilná 0? na žiadnej inej hre tento problem nemam.. 

ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 1

Pridal (editované)

Problem neni v nete. Epic Games ma proste zle servery. Do nejakeho patchu 4.2 bolo vsetko v pohode potom vysiel update a uplne to rozbilo hru. Na oficialnom fore sa stazuju aj ludia z Polska ze maju s tym problemy. Jedna haluz je ta ze vacsinou su to ludia z Tmobilu. Preto to postihuje najviac len urciteho operatora neviem. Ale teraz sme hrali s chalanmi Squady. My co mame T-mobile sme mali packet loss aj cez 30 % a dalsim teammateom to sekalo tiez.  Vecer mam zas overene ze packet loss mam vacsinou nulovy, 

Tiez som si cez cmd robil test stablity pripojenia. Po vsetkych testoch ani jeden strateny packet. CO ma utvrdilo v tom ze proste je chyba na strane Epic Games.  

Osočujete tu Telekom pritom si neviete spraviť ani zakladaný test stability alebo si nieco vygooglit. Klasickí Slováci :) 

Net 80/10 a  net mam cez kabel. 

Editoval Am0net
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @raptorr1337,

Telekom nespravuje ani servery EU ani servery. NA , nemáme to ani ako preveriť. Je potrebné aby si kontaktoval správcu konkrétnych serverov.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to iste mam aj ja :) net 60MBps a hlavne ze cez wifi to ide 15-20MBps :) niekedy islo 50MBps..a podpora x krat volana a robili si zomna dobry den :) nehoraznost toto ze sa nehanbia !! vzdy povedia ze U NICH JE VSETKO VPORIADKU to asi o niecom uz svedci :) oni len pozru tvoje zariadenie a to ze im tam svieti ZELENE tak povedia ti ze u nich je to OK :) aka mi tu podpora wauuu..len ti nakecaju to co chceš pocut..namiesto toho aby konecne nieco robili a nesedeli tam na zadku a nedvihali telefon ludom s odpovedou ze u nich je vsetko okej :) clovek plati za nič...hlavne ze reklamy stabilny net a všetko...myslel som ze to bude SUPER mat od telekom internet...ale NIKDY VIAC! ked sa to nezlepsi

taktiez ja mam vo fortnite packet loss s optikou 10-40% :)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne .. dá si speedtest na moj internet povie mi že je všetko v poriadku a čau .. ďalej sa nič nerieši .. ked si niekto v dome pusti video na fullHD na YT packet loss mi skoči instante na 20% takže sa na internete neda nič robit .. a mne podpora povie že to je preto že sa sťahuje a je zaťažený internet .. no shit sherlock :)  na 5/1 internete ktorý som mal pred 2 r. tak mi takto neblobol internet .. ešteže mi už konči viazanosť .. lebo očividne tych 5/1 bude lepšie ako 8/1..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pani Terka a kde je potom problém ? Poznám ľudí ktorý majú horší internet ako ja a nemajú žiadny problém s packet lossom .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam optiku 300/30 a packet lose mam skoro furt na TS cize pohoda ja som si uz aj zvykol ;p

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez mam 300/30 ale neplatim za to aby mi to sekalo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

normalne kabel, no ked som na Teamspeaku a zapnem ytb videa hned TS padne nvm preco alebo aj bez toho dost casto ...

Editoval KabLe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Packet loss na fortnite až 40% moj internet od týchto sedlakov sa ruší ??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Fate248myslim si ze nespokojnost sa da vyjadrit aj inym trosku "pozitivnejsim" sposobom a nie takto...pre druhy krat si precitaj pravidla fora najma ten bod o vyjadrovani sa :)

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz