Opticky internet Ba krasnany

Otázka

• 0

Ahojte dnes som dal výpoveď v UPC s tým že si zriadim magio sat bol u mna aj technik a zabil to s tým že sa to nedá lebo zavadzia bráni v signále oproti stavba panelák.Mal som to premyslene tak že keď sa zriadi optika tak prejdem na IPTV neviete mi niekto povedať alebo upresniť nejaký konkrétnejší dátum ? Papiere na výstavbu boli už podpísané pred rokom na podpore to je ako na humpačke jeden tvrdí do konca roka druhý že až budúci rok optiku tu mame zavedenú od UPC a Orange.

adresa je Hagarova 2 BA 

A ešte jedna otázka dosť dôležitá neviete ako je na tom Telekom s vysielacími právami na Anglicku premiér league Španielsku la ligu ? Lebo champions league už nebudú vysielať na 100% a upísať sa koli 1 súťaži pomaranču na 2 roky to sa mi nechce ! 

Dakujem športu zdrav ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

na Vašej ulici sa optika (FTTH) neplánuje rozširovať. Iba VDSL internet (alebo inak optika k domu) do 29.06.2018.

Aktuálne je na adrese dostupný iba ADSL internet.

Editoval/-a mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No hľadal som to v troch zdrojoch a žiaľ, nenašiel som to. Dám si to preveriť a potom sa ozvem cez súkromnú správu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @tibinoo07,

vo Vašej oblasti je plánovaná modernizácia siete, žiaľ momentálne dátum ukončenia nie je známy.

Ďakujeme za Tvoj príspevok a tiež zato, že nám pomáhaš udržiavať fórum priateľským a produktívnym prostredím pre všetkých členov.
Prajem pekný deň 
Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar