dostupnosť optiky v BA - Martinčekova

Otázka

• 0

Práve si pozerám stránky ohľadne Magio internetu a zaujal ma reklamný baner typu:

Široká dostupnosť

Surfujte doma cez najmodernejšiu optickú sieť, ktorej dostupnosť neustále rozširujeme. Získate tak prístup k superrýchlemu Magio internetu.

Rád by som teda využíval najmodernejšiu optickú sieť, keďže je široko dostupná a dostupnosť sa neustále rozširuje. No najväčší paradox je, že Telekom mi túto možnosť už niekoľko rokov neumožňuje ponúkanou rýchlosťou v danej lokalite, môžem použiť len VDSL pripojenie. Človek si tak povzdychne, keď si prečíta takýto reklamný baner a z okna sa pozie na sídlo Telekomu , že možno sa aj ja dočkám superrýchleho internetu od Telekomu v budúcom živote :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Buď rad aj za VDSL niektorí majú dostupné len 4 Mbit ADSL...telekom intenzívne pracuje na rozširovaní optiky čo mi potvrdil aj technik z terénu no nie vždy to ide podľa predstav.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Buď rad aj za VDSL niektorí majú dostupné len 4 Mbit ADSL...telekom intenzívne pracuje na rozširovaní optiky čo mi potvrdil aj technik z terénu no nie vždy to ide podľa predstav.

Som rád, že používam iného poskytovateľa internetu, ktorý ponúka skutočne superrýchly internet na rozdiel od Telekomu. Byt odkázaný na "superrýchlosť " cez ADSL, VDSl od Telekomu, tak vyhodím router z okna rovno do budovy Telekomu :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je dobre ze mas viacere alternativy niekori z nas moc na vyber nemaju okrem lokalnych WiFi poskytovatelov a Telekomu (Orange).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @maho

v tejto mestskej časti máme naplánované rozšírenie a modernizáciu sieti. Je to ale projekt dlhodobejšieho charakteru a momentálne bližšie informácie ti nemôžem poskytnúť.

@Ľuboš 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar