Vypadavanie mobilneho internetu Xiaomi A1

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobry den, 
dufam, ze mi budete vediet poradit.
Pred mesiacom som si zakupil telefon Xiaomi A1 64 GB Black a som velmi spokojny. Jediny problem mam s mobilnymi datami, ktore mi vypadavaju a pomoze iba restartovat telefon. Musim denne 1-2krat restartovat aby mi znova nabehli a je to otrava.
Mam novu sim kartu v telefone a vsetko mam aktivovane, telefon som poslal cez operatora na diagnostiku a o tri tyzdne mi prisiel naspat, ze sa zavada neprejavila, proste z nicoho nic mi vypadne internet a pri 4G znacke sa objavi krizik... po restarte vsetko ide asi 3-4 hodinky a potom znova vypadne. Neviete mi prosim pomoct? poradit? Pouzivam EASY kartu. Nemoze to byt nejake nastavenie telefonu ?  dakujem

Editoval ErixSK
zmena v nazve temy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

V podstate v signáli problém nebude pretože to by LTE nefungovalo vôbec. Telefón ako popisujete je v poriadku, takže problém môže byť v registrácii SIM karty. 

Zavolajte na technickú podporu 0800 123 777, technici vykonajú reštart SIM karty, vo väčšine prípadov to pomôže.

Editoval mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za odpoved,

zavolal som v tomto momente na uvedene telefonne cislo, Pan mi povedal ze SIM kartou to nemoze byt kedze mi mobilny internet funguje par hodin.

Ziadny restart ani nic podobne mi nespominal. Z jeho slov to vyznelo tak, ze je chyba v telefone, ktory som uz raz reklamoval a vratil sa ze je v poriadku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, som tu opat, posledny tyzden internet vypadol  asi dvakrat a pomohlo mi zapnut letovy rezim na par sekund a potom ho vypnut a internet naskoci znova. Budem to sledovat a este sa ozvem. dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

telefon zacal znova blbnut, mam kredit na karte ale vypise chybu pri odoslani sms ( ze chyba 28 a neuspesne ) alebo sa mi neda volat...ako keby som nemal kredit ale po restarte mi znova ide vsetko... na zblaznenie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ja by som skúsil prehodiť do druhého slotu.Asi ti tým pádom nepôjde 4G ale aspoň zistíš či bude vypadávať net aj na 3g, respektíve je na chybe sim.Ja mám xiaomi redmi 5plus. 4G ide len v jednom slote.

Editoval Lacike75

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dnes som bol v Telekome na predajni a povedali mi, ze to kartou nemoze byt urcite, jedine keby som vyberal kartu denno denne, ze by sa vysuchal kontakt...ale mam novu asi mesiac dozadu mi dali novu sim kartu a odvtedy som ju nevyberal, telefon bol na diagnostike a nic mu nenasli, ja sa idem zblaznit, telefon mam piaty mesiac z toho dva aj nieco bol na reklamacii (lebo 2x) 
ak to bude robit mam skusit tovarenske nastavenia a ked nepomoze mam reklamovat telefon

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar