Magio GO PC konfiguracia

Otázka

• 0

Akú minimálnu konfiguráciu PC potrebujem na bezproblémové sledovanie Magio GO v OS Windows XP Aký procesor, frekvenciu, operačnú pamäť, HDD, grafiku, pamäť grafiky, ...?

PC chcem pripojiť k 32" LCD(LED) televízoru cez DVI, VGA,alebo HDMI.

Mam AMD  sempron 2200+ 1,51GHz na  MB K7S41GX, uvazujem grafiku GAINWARD  model nVidia GeForce 6200A 128 MB AGP 8x.  Bude to stacit? Aku operacnu pamat?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ahoj 

TV GO funguje cez internetovy prehliadac, takze ak ti ide napr. video cez youtube v pohode, pojde ti aj TV GO bezproblemov :)

hoci parametre, ktore uvadzas su dost nizke nakolko to chces vyuzivat na TV

odporucal by som aspon nejaky 2 jadrovy procesor, min. 1 GB RAM, 256 MB grafika, (to mam doma a ide bez problemov)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@richard.pulman 

Ahoj, ak ti Lubova odpoved pomohla, budeme radi, ak ju oznacis ako riesenie (tlacidlo "Prijat ako riesenie"). Mozno pomoze aj ostatnym uzivatelom fora. Dakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak funkčnosť na tejto konfigurácii by zaujímala aj mňa.... Pretože na veľmi podobnom stroji idú videá z yutube v pohode, ale archív TV joj už seká....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

parametre pocitaca by som v tomto pripade az tak neriesil, ak ti to otvori prehliadac bez problemov a nejakeho velkeho spomalenia tak jediny problem, ktory moze nastat je v internetovom pripojeni, je potrebne mat minimalne 1 Mb/s na sledovanie , ak si to zoberies v dnesnej dobe je mozne danu sluzbu vyuzivat aj na smartphone ( vyuzival som to na Sony Tipo, ktory ma 800 MHz procesor a 512 MB RAM ) 

bukovans archiv TV JOJ skus riesit s ich technickou pdporou :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar