volanie z neznámeho čísla

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcela by som sa, vzhľadom k informáciám šíriacim sa na internete, informovať, ako to je s volaním z neznámeho čísla; 15.5.2018 o 22:38 som mala prichádzajúci hovor z čísla +882993325215, nestihla som zdvihnúť a keďže obchodujeme s mnohými krajinami v rôznych časových pásmach, mohlo ísť o príp. klienta, tak som zavolala naspäť, avšak po počutí len akejsi automatickej hlášky, som hovor ukončila. Je tam  riziko, že bude spätný hovor spoplatnený nejakou vysokou sumou? ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0
Citát

predvoľba +882 patriaca mobilnému operátorovi Thuraya z niektorej arabskej krajiny značí, že hovor je spojený cez satelit a bude stáť adresáta veľa peňazí.
hovory sú spoplatnené podľa aktuálneho cenníka alebo podľa balíka, ktorý má zákazník aktivovaný.

Čítajte viac: https://ekonomika.sme.sk/c/20799771/kto-profituje-z-podvodnych-hovorov-zo-zahranicia-vinnik-sa-hlada-tazko.html#ixzz5FkmN5SCu

Pri zmeškaných hovoroch s neznámym číslom treba použiť vyhľadávač https://www.vyhladavaniecisla.sk/cislo/882993325215/p/1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem, google používať viem, potrebovala som skôr odpoveď ohľ. ceny, medzitým som cez infolinku zistila, že 1min.je spoplatnená 0.20€

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kto vie používať Google a zistí, že hovory sú spoplatnené podľa aktuálneho balíka, ktorý má zákazník aktivovaný, kontaktuje pracovníka Telekomu a nehľadá odpoveď na fóre, kde neuvedie informácie týkajúce sa preplateného programu. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

pre doplnenie:

V prípade, že ste zaznamenali volanie z podozrivého čísla, nevolajte späť (ak to nie je nutné). Prichádzajúce volania sú v našej sieti bezplatné.
Naša spoločnosť o týchto číslach vie , evidujeme ich a postupne blokujeme. 

Terka

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

pre doplnenie:

V prípade, že ste zaznamenali volanie z podozrivého čísla, nevolajte späť (ak to nie je nutné). Prichádzajúce volania sú v našej sieti bezplatné.
Naša spoločnosť o týchto číslach vie , evidujeme ich a postupne blokujeme. 

Terka

včera prezváňanie z neznámeho čísla +1112479581 a pred chvíľou z +1277865

Terka, nenahlasovali  zákazníci Telekomu hovory z týchto neznámych čísiel?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na žiadne zvýhodnené zahraničné čísla tzv. premium čísla zahraničných operátorov sa nedovoláš. Je to dané legislatívou. Maximálne zaplatíš za volanie na medzinárodné číslo danej krajiny. Uplatňuje sa 1+1 tarifikácia. Nič hrozné sa neudialo, len je to otravné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar