elektronicá komunikácia

Otázka

• 0

kto mi vie preposlať link na aktiváciu elektronickej komunikácie?  včera som bol v pobočke a vypísal žiadosť. následne mi prišiel link , ktorým som ju však nevedel aktivovať na mobile. Večer na PC to už nešlo, lebo link expiroval. Keď volám na helpdesk, tak nevedeli poradiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

https://www.telekom.sk/web/mojtelekom

Ak ste ešte nikdy v portáli Môj Telekom neboli

1. kliknite na Registrovať sa,
  2. vyplňte prihlasovacie meno (aké chcete používať), heslo, prečítajte si podmienky využívania a zakliknite svoj súhlas,
  3. e-mail sa automaticky predvyplnil ten, ktorý ste uviedli v Dohode o elektronickej komunikácii,
  4. kliknite na tlačidlo Registrovať sa,
  5. následne sa pomocou prihlasovacieho mena a hesla, ktoré ste si nastavili v predošlom kroku, prihláste,
  6. po úspešnom prihlásení potvrďte, že chcete s týmto účtom prijať pozvánku kliknutím na tlačidlo Spárovať.

Ak už účet v Môj Telekom máte

1. v prihlasovacom okne zadajte vaše prihlasovacie meno a heslo,
  2. ak účet máte, ale neviete si na vaše heslo spomenúť kliknite na Zabudli ste heslo? kde si heslo jednoducho obnovíte,
  3. po úspešnom prihlásení potvrďte, že chcete s týmto účtom prijať pozvánku kliknutím na tlačidlo Spárovať,
  4. hotovo, elektronická komunikácia je aktívna a Môj Telekom môžete využívať naplno.
  5. https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/elektronicka-komunikacia?&_ga=2.221471323.2141274958.1526330806-2027169502.1525590607#-3

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kto mi vie preposlať link na aktiváciu elektronickej komunikácie?  včera som bol v pobočke a vypísal žiadosť. následne mi prišiel link , ktorým som ju však nevedel aktivovať na mobile. Večer na PC to už nešlo, lebo link expiroval. Keď volám na helpdesk, tak nevedeli poradiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

https://www.telekom.sk/dohoda-o-elektronickej-komunikacii

https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/elektronicka-komunikacia#-3

Ak ste ešte nikdy v portáli Môj Telekom neboli

1. kliknite na Registrovať sa,
  2. vyplňte prihlasovacie meno (aké chcete používať), heslo, prečítajte si podmienky využívania a zakliknite svoj súhlas,
  3. e-mail sa automaticky predvyplnil ten, ktorý ste uviedli v Dohode o elektronickej komunikácii,
  4. kliknite na tlačidlo Registrovať sa,
  5. následne sa pomocou prihlasovacieho mena a hesla, ktoré ste si nastavili v predošlom kroku, prihláste,
  6. po úspešnom prihlásení potvrďte, že chcete s týmto účtom prijať pozvánku kliknutím na tlačidlo Spárovať.
  7. Ak už účet v Môj Telekom máte

8. v prihlasovacom okne zadajte vaše prihlasovacie meno a heslo,
  9. ak účet máte, ale neviete si na vaše heslo spomenúť kliknite na Zabudli ste heslo? kde si heslo jednoducho obnovíte,
  10. po úspešnom prihlásení potvrďte, že chcete s týmto účtom prijať pozvánku kliknutím na tlačidlo Spárovať,
  11. hotovo, elektronická komunikácia je aktívna a Môj Telekom môžete využívať naplno.

Editoval ASK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @ivan.agh,

odpoveď od @ASK som označila ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 
V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže 

Prajem pekný deň
Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kde nájdem to tlačidlo spárovať? nikde som ho totižto nevidel. Potrebujem takú pozvánku poslať ešte raz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @ivan.agh

kliknutím na link v pozvánke sa otvorí prihlasovacie stránka Môj Telekom, tam zvolíš jednu z nasledujúcich možnosti:

1 - prihlásiť existujúcim účtom

2 - vytvoriť nový účet (kde si zvolíš prihlasovacie meno a heslo, následne "registrovať")

po prihlásení do portálu Môj Telekom potvrdíš spárovanie účtu s Dohodou EK, ako overenie slúži SMS kód.

O opätovne zaslanie pozvánky môžeš požiadať osobne alebo telefonicky na čísle 0800 123 456

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne ako pise lubos, ak ti to nejde tak nieco robis zle a nie podla postupu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz