Dialkový ovladač magio Box .

Otázka

• 0

Chcem sa spýtať iba to , že či máte nejaké problémy s dodávkami náhradných ovládačov k Magio Boxom? Už 1,5 mesiaca / 3 návštevy/  chodím do vašej pobočky v Šamoríme a pýtam si vymeniť , esp. kúpiť nový diaková ovladač , lebo starý funguje na 5-10 stlačenie tlačítka a občas aj nie ! 

Dievča za pultom mi stále hovorí , že im ho nedodávajú , aj ich objednajú !  Dokonca aj vedúca pobočky mi to potvrdila !  Dalo by sa nejako protekčne poslať mi do šamorínskej pobočky 2 kúsky ?  Možno je to iba jazyková bariera , lebo mne odpovedajú iba áno , nie  na rozdiel od iných zákazníkov ....ako by som bol v  Gyory , T-com Hungária. 

Ak nie , poraďte mi či je toto dôvod na odstúpenie od zmluvy , aby som sa mohol pobrať ku konkurencii. Nie ste predsa jediný ! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 1

treba zavolat technika ten by ho mal vymenit ak je problem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skúste to vybaviť   e-mailom na adrese e-mailoveho informačného centra marketing@telekom.sk, alebo  telefonicky prostredníctvom bezplatnej Zákazníckej linky Telekom 0800 123 456, zariadenie Vám potom donesie kuriér na adresu, ktorú si určite.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V Bratislave v Auparku majú a vymenia na počkanie.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

technik ovladac nebude riesit, zavolaj alebo napis im a poslu ti ho kurierom

alebo este ak mas k dispozicii inu predajnu tak skus zajst tam 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -2

Ja som tiež kedysi volal na technickú podporu a doniesol mi technik iný "použitý" mastný asi od niekoho ineho a ten nový čo mal dať mne posunul niekomu inému. Skús pozrieť aj na bazos.sk tam som videl kedysi nejaké na predaj za smiešne ceny, už keď na teba oficiálne kašlú !!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz