Optika L pomala rychlost

Otázka

• 0

Caute od polnoci sa mi navysiloa rychlost z 15mbps na 60mbps :) 

router mam Huawei G8265 ci tak nejak

v noci mi isiel 58-60mbps na speedtest

no teraz uz len 40mbps a dokonca momentalne 7mbps :) to uz sa v tom TKOMACI sprtali alebo co? :) neni normalne zeby tak padla rychlost 

vcera som volal o vypadky internetu a lagy ked hram online hry tak vraj u nich je VSETKO v poriadku na ich strane aj v ROUTRI :) toto povedia vzdy...comamrobit teda?

a nebudu mi vraviet ze ak chcem stabilny net mam si kupit lepsi ROUTER? to co za somarinu je? asize dam router taky k balicku aky to zvladne nie? :) odrbovaci..a vraj wifi je vypadkova? haha tak ok ale nie tak ze zo 60MBps mi pojde 7-30mbps len? :) 

pred 5 rokmi sme mali net cez wifi tiez a nevypadaval takto ako tento a nespomaloval sa ako tento a hlavne este k tomu OPTIKA :) uz nemam nervy na tie ich vyhovorky..plati clovek a nedostava za to nic jedine nervy a lagy a packet loss :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

ok RESET ROUTRA zatial to je takto

7293220320.png

uvidim dokedy to pojde dobre..mozte zavriet tuto temu :) pre dalsie neprijemnosti budem volat uz technicku podporu..sorry za tie nervy ale tak to **piip** a este ak clovek cita ostatne temy kde ludia su nahnevany za taketo podobne problemy..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

cez ethernet kabel ide normalne 60mbps..a cez wifi to raz ide 55 potom 30 potom 7? az take vypadky a spomalovanie to WIFI mat nemoze! islo to OK pokial sa v tom nezacali sprtat..jednu vec opravili a druhu pokazili...vzdy horsie a horsie..najprv packet loss potom vysoky ping v hrach potom toto....vraj router je ok cez telefon mi bolo povedane tak asi ze nie...niesom od routera wifi 30metrov ale 6metrov cca takze neviem no :) ked totakto blbne musi byt chybny ROUTER len im sa nechce to opravovat tak povedia ze chyba na mojej strane je...tak ja potom platit nebudem za L balik ked mi to ide cez wifi este horsie ako zakladny balik a vypadava...zaslem im 5€ mesacne? budu potom oni RADI? myslim ze nie..tak nech to daju do poriadku cim skor..jedine nervy a vidim ze niesom sam kazdy druhy vytvoreny problem na tomto fore sa jedna o rychlost a ten ich spomaleny šmejd ROUTER

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

isiel hodinu 50mbps a znova 7mbps? oni sa s tym snad hraju alebo co? :)

utlm mam 17(mal som 31predtym ako to technik opravoval)

ping mam 50-70 (kazdy jeden den v hrach mam connection time out na par sekund a ping potom 500-1000 :) nech mi nevravia technici ze vypadky wifi su normalne lol nemam prvykrat internet cez WIFI !

tí co mate OPTIKU a hrate cez wifi online aky ping mate? aj vam takto vypadava alebo nie?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak hravas hry cez net natiahni si kabel a nebudes mat problem s pingom,  poklesom rychlosti a packet loss-om... Ak mas stale problemy tak dokola volaj technicku podporu a otravuj ich s tym..niekedy treba tak na nich, lebo mna osobne ako to slusne povedat "**piip**" ze zakladas stale nove temy a furt o tom istom..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale no tak nekecaj take ;) si uz jak "technici z telekomu" budu tvrdit vzdy ze u mna chyba je...hlavne ze platim kolko platim a mavam ping velky packet loss a rychlost kolíše vzdy!! im by sa pacilo keby ludia im platia menej ako maju a mali by mensie vyplaty ? :) urcite nie len su lenivy dost nato aby neico opravilo na 100% a hned..oni budu posielat 100x technikov :D 

ako vravim :) mali sme uz rozne nety asi 4 rozne internety a nebola to OPTIKA a tiez cez WIFI a online hry nemal som problem najmensi aby lagovalo jedien ak vypadol internet..ale tuto ? neustale connection time out v hry a aj ping kazdych 10min na 800skoci to neni normalne a neni to zato ze mam wifi..je to na ich strane..všetko najlacnejsie najjednoduchsie urobit a zobrat prachy od ludi a potom su nervozny ze ludia maju vzdy problemy...oni maju tam na "technickej podpore" ludi len nato aby prehovarali a presvedcovali ludi ze je to na ich strane problem a nie U NICH

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ok vyskusam RESET routra este RAZ a par veci poskusat ale ak nie tak zavolam aj 100x im kym sa to neopravi....len skoda ze takato velka siet TELEKOM ..nechapem preco KLAMU a su LENIVY technici opravit to a pozriet sa nato poriadne.... ze u nich chyba neni vzdy budu tvrdit ze u mna chyba je videl som xxx TEM co ludia to pozakladali a vzdy rovnaky problem !"!!!

..ved sme na SLOVENSKU normalka to je ZOBRAT prachy a dat POZLEPOVANU VEC cloveku ktora nefunguje tak ako ma...uz mi je blbo im volat dookola ale uz asi nebude a pozmenim TON ak budem s nimi volat mozno to pomoze...oni nutia cloveka toto robit potom tak nech sa paci :) 

zas 6MBps namerane cez wifi ? este vzdy mi chces tvrdit ze to je normalka? zo 60mbps na 6mbps? dakujem pekne ale neni to pravda....nemam prvykrat WIFI internet a viem ake to bolo vtedy pri horsom nete pomalsom ale stabilnom...

Editoval Stanky25

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

isiel hodinu 50mbps a znova 7mbps? oni sa s tym snad hraju alebo co? :)

utlm mam 17(mal som 31predtym ako to technik opravoval)

ping mam 50-70 (kazdy jeden den v hrach mam connection time out na par sekund a ping potom 500-1000 :) nech mi nevravia technici ze vypadky wifi su normalne lol nemam prvykrat internet cez WIFI !

tí co mate OPTIKU a hrate cez wifi online aky ping mate? aj vam takto vypadava alebo nie?

Takto je u mňa internet, bežím na wifi na optike 300/30Mb/s a pri hrách nemám problém. Hovorí sa, že na hry jedine kábel, čiže ak máš možnosť natiahni ho :D Hádam nemáš tak nahovno umiestnenú optickú prípojku ako ja, v kuchyni hore na kuchynskej linke, a tam kde mám PC by som asi ťahal internet cez vchodové dvere a všelijako, proste technici čo prišli mi sem dať optickú prípojku boli asi lenivý, chcel som ju priamo pri PC (prípadne aspoň natiahnuť iba optický kábel až do izby kde je PC) ale oni to spravili tak, aby to mali veľmi jednoduché a nemuseli všelijako naťahovať to, tak to dali tam kde im bolo výhodné a povedali "však na wifi môžete fungovať", ale na druhú stranu nechcem nikde vŕtať takže asi aj preto to dali tam kde dali, lebo bez vŕtania by sa to nenatiahlo :D Ale to už hovorím od veci xD

7293039007.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj nam dali blbo :) najjednoduchsie pri okne za domom..dobratovej izby to natiahli najblizsie ako sa dalo..

a mas router huawei H8265 od nich? taky biely ?

no hej oni to urobia hocijak len aby to nejak islo a potom sa cuduju :) zalovat takych ....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

7293162462.png

:D:D pozmente si to TELEKOM..15mbps 10€

15€ 30mbps nie 60 :) a OPTIKA? kLAMSTVO !! ziadna..ping 24 a v hrach 80 a strata pripojenia a ping na 1000vyskakuje a KOLISAVA RYCHLOST raz ide 2mbps potom 30 potom 58 (WAUU sem tam)

skusal som zmenu kanala..nainstalovat najnovsie ovladace na wifi na PC nic nepomohlo :) ping som maval 16vzdy aspon na speedtest teraz uz mavam nad 20 super telekom...vzdy ak volam technicku podporu a nieco sa tam sprtaju tak to ide do **piip** a horsie a horsie to potom ide :) super..a technikov nech volaju skusenych a nie takych co sa im nechce tak natiahnu ten opticky kabel dobre ze nie DO GARAZU lebodalej sa im nechce..hanba...toto je na STAZNOST !! v zahranici by boli davno udany za klamlivost a reklamu za taketoTAHY!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

7293173783.png

WAU ESTE HORSIE :D hlavne ze od vcera mam 60mbps balik ale super :) nezaplatim nic !! platim 15e za 10eurovy balik?  a kolisavu rychlost a packet loss? :D:D

skvele bravoo...ze sa nehanbite !! to niesu TECHNICI na linke aleludia co dokazu presvedci zakaznika ze oni su na vine a na nasej strane je CHYBA..kedy to konecne zacnete RIESIT?? maximalne pridete o zakaznikov ;) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

WAUUU kazdym meranim to ide do S R A C I E K !! 

7293182990.png

PLATIM ZATO ABY SOM MAL NERVY jak vidim :) 

telekom ? technici? pacilo by sa vam KEBY VAM pride MENSIA VYPLATA ako by ste mali dostavat? urcite nie tak tak isto ANI ZAKAZNIK NEBUDE SPOKOJNY AK PLATI ZA NIECO CO NENI FUNKCNE A KOLISAVE A VOBEC UZ NIE ZATO KED PLATI ZA TAKYTO SPOMALENY A NESTABILONY NET!!

Editoval Stanky25

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz