Packet Loss

Otázka

• 0

:) problem co som mal ze isiel mi pomaly net cez wifi tak uz je PREC..ide mi to uz vzdy full rychlost a aj ping 15ms

presunul som router tak mam full signal na wifi tak uz mi to ide ako ma..aj volal som na tech podporu a volali ze uz opravene..len ako vzdy to byva tak jedne problem opraveny a dalsi problem naskytol sa

pri online hrach mam packet loss..proste ping mam 30-50 a kazdu 1-5minutu mam lag na 5sekund asi a ping vyskoci na 300...

skusal som rozne hry Fortnite aj overwatch a oba to robia..vtedyto nerobilo...niekto nejake riesenie?alebo posprtat sa v router nastaveniach? pripadne co mam robit niekto so znalostami najlepsie keby poradil..vdaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

s tymto problemom sa musis obratit na tvojho ISP poskytovatela, teda Telekom

tu mas uzitocny clanok o tom co to mozw sposobovat a ako je to mozne riesit

https://blog.pandorafms.org/packet-loss/

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

takze skusit reset routera?

taketo packet loss nemaval som...odkedy nieco opravovali mi bo som volal pre zly signal a vypadavanie netu tak odvtedy uz nastal problem s tymto..

tak najlepsie predtym ako volat im mam reset routera? podrzat tlacitko RESET na 10sekund az kym nenabehne?

ci este do router nastaveni nieco pozriet sa da ci je dobre nastavene pripadne update softwaru?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar