Zaruka mobilu

Otázka

• 0

Zdravim chcel by som sa spytat ako funguje záruka na mobil ak ho niekto vyberie na pausal v Telekome a preda druhej osobe a ta ho bude reklamovat pripade poruchy.Kolko krat moze byt reklamovany,alebo ak sa neda opravit daju novy kus alebo vyplatia peniaze kolko stal mobil-akontacia pri predaji.dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

ak sa telefón viazaný na paušál predá druhej osobe, tá stráca nárok na reklamáciu, pretože telefón môže reklamovať iba majiteľ na predajni. Poprípade tam je možnosť, že si ten druhý majiteľ na základe poskytnutého dokladu od telefónu (zmluva, faktúra) zašle sám do autorizovaného servisu, ale môže žiadať iba opravu, nie vrátenie peňazí alebo výmenu.

Pre výmenu alebo vrátenie kúpnej ceny je nutné, aby sa v servise prejavila rovnaká vada 3 krát, alebo 4 krát rôzna vada.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

a ako to je teraz ja som kupil tiez za 570 z druhej ruky samsung s9 + a mam k nemu len doklad od kuriera a nie zarucny ale vsetko imei aj ostatne sedi vraj telekom uz nedava zarucne co je podla mna blbost 

Editoval MrGogo007

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V tejto téme sa písalo o reklamaciach telefónov:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to blbosť. Ja som reklamoval telefon od cudzej osoby v t come a zreklamovali ho bez problemov na základe záručného listu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.