Technicka podpora staznost!

Otázka

• 0

Dobry den volal som na technicku podporu ohladom internetu cez ethernet kabel ide dobre ale cez wifi uplne nanic sem tam ide normalne aj ping 18 cez wifi (aj cez ethernet 18-30ping pricom na optike by mal byt ovela mensi ale to nevadi )

Prejdem k veci...

volal som na technicku podporu ze blbne net mam optiku zakladny balik 15mbps/s

ale cez wifi mi ide kazdy den rano pripadne poobede..vecer vacsinou ide super cez wifi ale 0,1-2,5mbps a ping 90-150?? to co ma byt? a technik mi povedal ze to je normalne ked je rusenie signalu..predsa pred 5 rokmi sme mali net a ani nie OPTIKU!! a isiel ovela lepsie download a aj ping!! a on vzdy svoje som mu tam kecal vsetko a este BOL DRZY!! tak namyslene povysenecky rozpraval somnou ....ze nemam mu skakat do reci a pritom som len vravel moj problem....povedal som mu ze cez ethernet mi ide ok a cez wifi blbne..tak som mu to zas povedal a on povyseneckym hlasom ze "to ste mi uz predsa povedali nepamatate? " to co ma byt toto jednanie so zakaznikom ? este mu poviem ze v obyvacke mame ine zariadenie na prijimanie signalu wifi ci ako sa to vola a on ze neviem co rozpravate ake zariadenie naprijimanie signalu ..povysenecky a arogantny clovek!! on je technik tak ma vediet odborne nazvy a nie ja ! to co ma byt toto to kde sme? !! ako podam staznost!! ?  maximalne ma **piip** nic viac..takyto povysenecky pristup a aroganciu neznasam !! namysleny.......

a hlavne ze hovor je nahravany :) super ..uz som mal chut povedat mu nieco na rozum...neprijemny clovek UPLNE !! 

cize ja platim za optiku len aby mi islo na jednom zariadeni plna rychlost a stabilne cez ethernet kabel??? a ostatne nič???

Stretol sa niekto s tym podobne? a ako ste to riesili?dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

obcas je problem medzi stolickou a pocitacom a tam technicka podpora len tazko zjedna napravu. 
ak sa chces hrat online hry natiahni si kabel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

:) v hre je dôležité aký ping máš na server kde ta hra beží, to že pingneš six.sk 1ms je ti platné ako mŕtvemu spacák keď herný server je v Indii v Bangalore...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uz mam spravene to sam som si opravil..len som trochu router dal na ine miesto 1meter dalej ako bol a uz chytam plny signal aj net ide ako ma ist.jedine ma stve je ze ping mam 16ms ale v hre mavam packet loss a tym padom aj lagy.. skace to z 50ms pingu na 300-500 na par sekund sem tam nerozumiem kvoli comu??

divne je ze 16ms ukaze ale v hre mavam 50-60 to je ok ale ten packet loss co zapricinuje? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nahodou ja by som si celkom rad vypocul tu nahravku :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Stanky25,

podľa tvojho popisu to určite nie je ten správny prístup a riešenie tvojej požiadavky. Napíš mi prosím do súkromnej správy telefónne číslo z ktorého si volal na našu technickú podporu. 

Ľubo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar