Zvysenie rychlosti optika

Otázka

• 0

ahojte do kolkych dni zvyknu zvysit rychlost? volal som tam PONDELOK a zatial nič nezvysili

treba reset routra alebo niečo? vdaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Tak takto - ak je aktívna dohoda o elektronickej komunikácií, tak sa najprv zadá objednávka, a v momente je vygenerovaná zmluva na portáli. Pri tomto type zmluvy sa objednávka nevybaví dokým sa zmluva elektronicky nepodpíše.

Opačne je to pri fyzickom dodatku - tam sa najprv zadá objednávka na zvýšenie, do piatich dní sa vybaví, odošle sa dodatok na adresu a zákazník má 15 dní na podpis a návrat dodatku.

V prípade nutnosti výmeny ONT by Ťa informovali, pretože by Ti museli poskytnúť informácie o nutnosti vrátenia pôvodného na Telekom centrum, prípadne ako bude prebiehať preregistrácia ONT zariadenia v sieti.

Editoval/-a mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najprv je nutné podpísať dodatok k zmluve, následne po podpise a návrate dodatku cca. za 3-4 dni.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie 

ja som tam volal a vraj trebalo len cislo zmluvy a meno :) a vraj do 4dni to spravia..mozno uz netreba podpisovat nic

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No jasné, veď musia overiť zákazníka a zadať objednávku, ale na základe vlastnej skúsenosti viem, že treba podpísať dodatok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dodatok stačí podpísať aj dodatočne, ale je možné že bude potrebné vymeniť aj zariadenie - router? Ten potom doručí kuriér spolu so zmluvami, ale ak tam zavoláš zistia Ti, v akom stave je objednávka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Stanky25

odpoveď od @mirko1141 som označila ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže 

Prajem pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar