Kupon 50€ na nákup v Google play

Otázka

• 0

Dobrý deň.

23.4.2018 som si predľžila paušál Happy XL a vzala telefón Samsung Galaxy S9+.

Pri telefóne na vašej stránke je odkaz že Kupon 50 € na nákup v Google play. 

Paušál som si predľžila cez pobočku. Mám nárok na kupón? Ak áno kde ho získam?

Vopred Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Podmienky

Zákazník ktorý si predĺži platnosť paušálu alebo si aktivuje novy paušál v období od 11.4.2018 do 30.4.2018 spolu s kúpou zariadenia Samsung Galaxy S9 alebo S9+ získa zľavu na nákup elektronického obsahu z obchodu Google Play vo výške 50€.

Podmienkou získania zľavy na elektronicky obsah je okrem vyššie spomenutých podmienok nutnosť zvolenia spôsobu platby „Slovak Telekom“.

Zľava sa uplatňuje iba na elektronicky obsah zakúpený v Google Play v termíne od 11.4.2018 do 30.4.2018

Detailné podmienky a postup:
  • Akcia trvá od 11.4.2018 do 30.4.2018 (vrátane).

• Účastník si aktivuje alebo prolonguje hlasový paušál (nie predplatené služby) a zakúpi k nemu zariadenie Samsung Galaxy S9 alebo Samsung Galaxy S9+ počas trvania akcie. Následne, v období trvania akcie, zakúpi elektronický obsah (aplikácie, hry, filmy, knihy, hudba...) v obchode Google Play, pričom ako spôsob platby uvedie „Slovak Telekom“ (t. j. platba vo faktúre za služby spoločnosti Slovak Telekom, a.s., nie platba platobnou kartou).

• Účastníkovi bude poskytnutá zľava na nákup elektronického obsahu z obchodu Google Play vo forme dobropisovania ceny za daný nákup do výšky 50€ (vrátane DPH) v nasledujúcej faktúre prípadne nasledujúcich faktúrach za príslušný hlasový paušál. Maximálna suma, ktorá bude dobropisovaná účastníkovi je 50€ (vrátane DPH), bez ohľadu na to, či platba alebo platby v obchode Google Play budú zúčtované v jednom alebo viacerých zúčtovacích obdobiach.

• Táto akciová zľava sa poskytuje výlučne vo vzťahu k telefónnemu číslu účastníka, ku ktorému sa viaže kúpa zariadenia Samsung Galaxy S9 alebo Samsung Galaxy S9+ uskutočnená počas trvania akcie. Akciová zľava sa neposkytne, ak počas trvania akcie dôjde k zmene v osobe Účastníka (prepisu hlasového paušálu alebo telefónneho čísla na inú osobu).

•  

• Bližšie informácie podá pracovník Telekomu na bezplatnom čísle 0800123456

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Jolana007,

odpoveď od @ASK som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže 

Prajem pekný deň

Ľubo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar