odstúpenie

Otázka

• 0

Dobrý deň, cez retenčné oddelenie som si predĺžil zmluvu a vybral nový mobil. Pani mi počas komunikácia povedala, že zmluvu môže poslať kuriérom alebo si ju prevezmem na predajni. Keďže je Telekom blízko, podpísal som zmluvu a  prevzal som mobil v predajni. Mobil mi však nevyhovuje, nebudem to rozpisovať, a chcem ho vrátiť - t.j. odstúpiť od zmluvy. Vzťahujú sa na to Obchodné podmienky pre uzatváranie zmlúv s využitím prostriedkov komunikácie na diaľku ? 

Ako mám teda postupovať? 

Ďakujem. Miro

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

pri telefonickej objednávke odstúpenie je možné, ale ak je zmluva podpísaná, jedine formou reklamácie, ktorú podáte na ktorejkoľvek predajni, alebo zašlite list s odstúpením na adresu :

Slovak Telekom a.s,, Bajkalská 28, 817 62 Bratislava.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ nebude možné odstúpenie od zmluvy. Tak odlož  si záručný list... Choď do mobil shopu ( napríklad Dobre Mobily,Mobilonline) a tam ho môžeš predať,alebo dáš na proti hodnotu a doplatíš a zoberieš si nový mobil z vykúpu,ktorý ti bude vyhovovať a tiež budeš mať záruku ( keď kúpiš nový mobil).Toto je tiež možné riešenie..? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom už dlhší čas záručné listy k MT nevydáva.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Určite nejaký doklad má o prevzatí mobilu a zmluvu o paušále. Skrátka doklad,že je to nové zariadenie... Potom dostane vyššiu výkupnu cenu za mobil.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

namiesto zarucneho listu je zuctovacia faktura a predaj bol na dialku ale zmluva bola podpisana na predajni. Teda si si mohol mobil vyskusat, co sa pri telefonickom predaji neda. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To tiež môže byť doklad,že tento mobil bol nový kupovaný  v Telekome. Potom je vyššia vykupná cena zaň...?  Stačí  doplatiť a zobrať si iný mobil hoci,aj lepší,ktorý bude vyhovovať..? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar