Zarucny list

Otázka

• 0

Zdravim, chcem sa spytat v pripade poruchy mojho mobilneho zariadenia by som chcel danu vec riesit priamo v autorizovanom servise. Pri predlzeni zmluvy mi kurierom prisli mobilne zariadenia bez akeho kolvek zarucneho listu, ci nejakeho dokladu, ktory by akceptoval autorizovany servis. V mojom pripade servis pre zn.Huawei v Olomovci. Vie mi niekto poradit, aky doklad si mam pytat v predajni Telekom? Ako doklad od kuriera, alebo zmluvu o dodatku mi servis neakceptuje (kde navyse ani nie su EMEI cisla). P.S.Rad by som mal moznost si vybrat autorizovany servis podla svojho uvazenia a recenzii a nie, ako mi vyberie operator. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

zarucny list nedavaju uz dlho. ako doklad sluzi zuctovacia faktury ci nejak tak je to napisane , je to faktura kde mas iba mobil . 

a ten servis neviem ci budu akceptovat, tak ako kazda spolocnost ma vlastne autorizovane 

skor nie ak este pises ze v olomouci ale mozes im napisat https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Je to tak ako píše @Pepsi, a ešte dodám, že autorizovaný servis nie je iba v Olomouci (BPS mobil), ale môžete si ho zaslať aj do Britexu Kladno, www.britex.cz. Tento servis je spoľhalivejší. 

Editoval mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Britex nema na webe dobre recenzie, same staznosti a nespokojnost zakaznikov. BPS mobil je na tom lepsie, aj komunikacia, aj bezplatny vyzdvih na adrese, ktoru si urcim. Len musim poriesit "doklad" v Telekome, ktory mi uzna autorizovany servis. Bol som v Telekome v Auparku v BA, kde som vsetko vysvetlil a vytlacili mi Zmluvu o poskytovani verejnych sluzieb. Viem, ze to nie je ono....ale podakoval som a odisiel prec.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pride ti to bud postou, na email alebo ak mas moj telekom a elektronicku komunikaciu tak tam. Po novom aj zmluvy chodia tam 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz