Zarucny list

Otázka

• 0

Zdravim, chcem sa spytat v pripade poruchy mojho mobilneho zariadenia by som chcel danu vec riesit priamo v autorizovanom servise. Pri predlzeni zmluvy mi kurierom prisli mobilne zariadenia bez akeho kolvek zarucneho listu, ci nejakeho dokladu, ktory by akceptoval autorizovany servis. V mojom pripade servis pre zn.Huawei v Olomovci. Vie mi niekto poradit, aky doklad si mam pytat v predajni Telekom? Ako doklad od kuriera, alebo zmluvu o dodatku mi servis neakceptuje (kde navyse ani nie su EMEI cisla). P.S.Rad by som mal moznost si vybrat autorizovany servis podla svojho uvazenia a recenzii a nie, ako mi vyberie operator. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

zarucny list nedavaju uz dlho. ako doklad sluzi zuctovacia faktury ci nejak tak je to napisane , je to faktura kde mas iba mobil . 

a ten servis neviem ci budu akceptovat, tak ako kazda spolocnost ma vlastne autorizovane 

skor nie ak este pises ze v olomouci ale mozes im napisat https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Je to tak ako píše @Pepsi, a ešte dodám, že autorizovaný servis nie je iba v Olomouci (BPS mobil), ale môžete si ho zaslať aj do Britexu Kladno, www.britex.cz. Tento servis je spoľhalivejší. 

Editoval mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Britex nema na webe dobre recenzie, same staznosti a nespokojnost zakaznikov. BPS mobil je na tom lepsie, aj komunikacia, aj bezplatny vyzdvih na adrese, ktoru si urcim. Len musim poriesit "doklad" v Telekome, ktory mi uzna autorizovany servis. Bol som v Telekome v Auparku v BA, kde som vsetko vysvetlil a vytlacili mi Zmluvu o poskytovani verejnych sluzieb. Viem, ze to nie je ono....ale podakoval som a odisiel prec.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pride ti to bud postou, na email alebo ak mas moj telekom a elektronicku komunikaciu tak tam. Po novom aj zmluvy chodia tam 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar