Zrušenie SD programov

Otázka

• 1

Plánujete zrušiť  SD  programy , keď v podstate už HD je štandard a väčšina používa HD televízory? !

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 1

Pridal (editované)

Zbytočne zaberajú miesto ,miesto nich sa môžu šíriť iné stanice , v dnešnej dobe aj tak má väčšina HD televízory a HD je štandard ,tak duplicitné SD programy sú zbytočné!

Editoval PJVM

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ja som Vás pochopil, ale to bola otázka na  poskytovateľa IPTV , tj , Telekom  , či v rámci optimalizácie cez optickú sieť , nie je SD šírenie duplicitné a zbytočné. !? Pokiaľ je to tak ako uvádzate  chápem , že je to potrebné , len som chcel stanovisko Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Pridal (editované)

Dobrý deň,

určite nie. Niektoré linky (hlavne DSL) by nemuseli zvládnuť dátový tok HD programov, resp. by maximálne fungoval na jednom boxe. Zákazníci s dvoma boxami by tak prišli o možnosť sledovania TV na ďalšom boxe. Rovnako je to aj so sledovaním TV a nahrávaním na druhom boxe.

Editoval mirko1141

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Plánujete zrušiť  SD  programy , keď v podstate už HD je štandard a väčšina používa HD televízory? !

No ked som na dsl a mam povoleny 1 HD a 1 SD stream, tak asi by mi to dost vadilo. A co prosim ta, vadi tebe na programoch v SD? Nejako ta obtazuju, si na ne alergicky alebo...?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Pridal (editované)

@PJVM

Snazil sa ti to vysvetlit @mirko1141, nieco som sa snazil ti naznacit aj ja, no bezvysledne. Asi chyba v prijimaci... :( No nic, takze pekny standardny den v HD ti prajem.

Editoval 13black13

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Opticka siet by mohla mat kludne len HD v ponuke ale co by si tym ziskal? Myslis, ze namiesto tych SD verzii pribudnu nove prigramy? Zabudni

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Ja som Vás pochopil, ale to bola otázka na  poskytovateľa IPTV , tj , Telekom  , či v rámci optimalizácie cez optickú sieť , nie je SD šírenie duplicitné a zbytočné. !? Pokiaľ je to tak ako uvádzate  chápem , že je to potrebné , len som chcel stanovisko Telekomu.

stanovisko Telekomu by si nemal hladat na fore ale normalne oficialne im napisat. ak je pre teba dolezite. ale odpoved uz vies 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

#Pepsi:

Telekom ti v živote neodpíše!!! Vždy dostaneš email plný nič nehovoriacich kecov a prázdnych fráz s odkazom na niekoho iného, ktorý o tom aj tak nemá ani páru.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Zrušenie SD balastu je logický krok smerom k platiacemu zákazníkovi, ktorý keď vidí ako konkurencia maká, tak tu máme pocit, že spíme od treťohôr :D  Samozrejme je podstatnejšie pridať low costovu tv Folklorika za pár drobných a tváriť sa čo pre zakazníka nerobíme. V podstate tu na fóre o takú kravinu neprejavil nik záujem, ale vyfabulované výsledky z ľahko ovplyvnitelních píplmetrov nám tu predhadzujú ako dogmu. Sorry zničiť systém set top boxov downgradom a ponúkať to o čo nieje záujem v súčastnosti dokážete iba VY. 

Prima Zoom HD na IPTV mal byť logickejší krok ako suplovať verejný sektor ktorý o folklóre ma niekoľko relácií, a nie treťotriednemu obsahu venovať celú stanicu !! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar