Nova Sport 2 SD

Otázka

• 0

Zdravím všetkých. Písal som na reklamačné oddelenie Telekomu ohľadom zaradenia športového programu Nova Sport 2 v SD kvalite. Dostal som veľmi prekvapujúcu kladnú odpoveď, že program Nova Sport 2 v štandardnej SD kvalite sa budú snažiť  pridať čo najskôr. Píšem to tu preto, lebo mám Magio TV cez ADSL - metaliku. Verím, že keď ho zaradia pomôže to viacerým zákazníkom, čo majú tiež Magio cez kábel po metalike - ADSL. Mimochodom všetky športové programy sú aj v SD kvalite, ale Nova Sport 2 zatiaľ iba v HD. Prosím Vás Matey, alebo niekoho tu z kompetentných, upresnite mi dátum pridania programu Nova Sport 2 v SD. Ďakujem

Tu je vyjadrenie z reklamačného oddelenia:

Dobry den,

dakujem za Vas podnet, mate pravdu. Preposlala som ho na prislusne oodelenei nasej spolocnosti, od ktoreho som nasledne obdrzala informaciu, ze sa budeme snazit zaradit SD kvalitu daneho programu do nasej programovej ponuky.

Za porozumenie Vam dakujem a zostavam s pozdravom.

Slovak Telekom, a.s.
Jarmila Miklusova

Tu je druhé: 

Dobry den,

zial, presny termin zaradenia programu Nova Sport 2 v SD kvalite Vam neviem poskytnut. Budeme sa snazit zaradit ho co najskor.

Za porozumenie Vam dakujem a zelam prijemny den.

Slovak Telekom, a.s.
Zlatica Vardzalova

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 1

Pridal (editované)

Dobrý deň @terka, veľmi ste ma potešili s pridaním Nova Sport 2 v SD kvalite, nakoľko mám ADSL Magio IPTV . Pochvala pre celý Telekom. Chcem sa opýtať, kedy pridáte všetky kanály Prima a TV Lux aj v SD kvalite? Lebo zatiaľ sú len v HD. Ďakujem za pridanie Nova Sport 2 SD.

Editoval/-a Peto7777
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň @Peto7777,

spustenie programu Nova Sport 2 v SD pripravujeme. Presný dátum momentálne nemáme k dispozícii. Malo by to byť počas letných mesiacov.

Verím, že to bude čo najskôr.

Ďakujeme za Váš príspevok a tiež zato, že nám pomáhate udržiavať fórum priateľským a produktívnym prostredím pre všetkých členov.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak mas problem s NS 2 HD, tak skus aspon docasne pouzivat Magio GO. Myslim, ze je k TV sluzbe zadarmo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň @Terka, už viete konkrétny dátum pridania Nova Sport 2 v SD kvalite? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň @Peto7777,

konkrétny dátum zatiaľ nemám k dispozícii, ak ho budem mať, určite to zverejníme.

Zatiaľ prajem pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Peto7777,

ďakujem, rada odovzdám kolegom zodpovedným za raster TV.

Pekný večer

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar