Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa opýtať ako sa viem spojiť s retenčným oddelením? Lebo už ma nebaví chodiť do predajní a prosiť sa o zľavy. A hlavne nebaví ma to riešiť to s tymi arogantnými ludmi na predajni.  Tiež ma odmietajú prepojiť na retenčné. Už dosť rokov som v telekome a nie len ja ale celá rodina sme tam. Okrem paušálou máme aj internet aj magio aj pevnú linku a o zľavy sa musime prosiť???  Volali mi z telekomu ze maju pre mna super zlavu az sme v magente. Povedala som ze som tam. Tak tu zlavu co mi ponukli netreba ani komentovat. Vlastne to nebola ziadna zlava. 

Konkurencie majú pre nových zakazníkov kopu super ponúk. Takze az nebude od telekomu ziadna super ponuka tak prestupujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

47 odpovedí na túto otázku

• 1

podaj ziadost o prenos cisla k inemu operatorovi staci na dobijaciu kartu (hlavne si tam neber mobil ani viazanost ideal je dobijacia karta O2 Volnost zaplatis 2€ ) a retencne sa ti do 2 dni ozve same a potom sa budu prosit oni tebe ;)

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ešte doplním, že si mám zobrať Happy XS mini za 5€, dostanem kupón 50% a môžem si dať XL za 50%. Dať do magenty a spolu za 21€ mesačne. akože to nie je zlé, ale hrať sa dva roky s dvoma sim kartami - čo naozaj neznášam + ďalšia faktúra navyše, no proste pre mňa bordel. To mi nevedia to isté ponúknuť  na moje súčasné číslo? Budem argumentovať na túto ponuku a budem žiadať Happy XL s 50%. Ak nie, dovi telekom po 17 rokoch a od Teba Marcel si budem pýtať to číslo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Pridal (editované)

@PepsiTak si to nevšímaj a plať im plnú cenu😉

Ale od niekoho kto lajkuje predražený archív,ktorý dáva konkurencia ako bežnú súčasť zadarmo sa nedalo čakať nič iné😂😂😂

Editoval Merfi
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Pridal (editované)

@Pepsitvoj problém je to,že,berieš predraženú ohlodanú kosť  a ešte sa im za ňu poďakuješ a olajkukeš im to

Moje heslo,beriem porovnateľnú kvalitu,za čo najlepšiu cenu na trhu.

Keď dospieš,tak ten rozdieľ pochopiś😉

Editoval Merfi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hore uvedená možnosť riešenia je správna,samozrejme v tom prípade,ak nebude iná možnosť,ako sa dohodnúť s Telekomom. V prvom rade treba zavolať na zákaznícku linku Telekom 0800123456,alebo napísať na chat Telekom na Facebooku a spísať požiadavku.Potom sa môže ozvať retenčné oddelenie Telekomu a tak výhodnejšie ceny za služby... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Píšem moju skúsenosť. Už asi mesiac im vypisujem, skúšal som na FB stránke, nech napíšu na retenčné, odtiaľ mi po pár dňoch odpísali, že mi nevedia dať lepšiu ponuku, ako mám s Magenta 1.  Ale k volaniu nedošlo. Odvtedy párkrát som skúšal na 0800 123456 a že aj oni mi vedia dať ponuku. Mám teraz Happy XL volania + neobmedzené sms za 19,99.  Teraz mi toto isté ponúkajú za 23,48. Výsmech, v O2, či v 4ke ponúkajú novým zákazníkom za 20eur toto isté. Ja som v Telekome 17 rokov, takých 6 paušálov som zatiaľ mal. Včera som sa pýtal na zákazníckej linke, info ohľadom Easy, že chcem prejsť, pani hneď, že napíše na retenčné, nech sa mi ozvú.

Dnes mi volali, nechali 10 sekúnd zvoniť,  len som vybral z púzdra mobil a koniec. Tak teraz volám na zák. linku zase a pani že je to ešte otvorené.

Proste des a hrúza, viackrát sa už prosíkať nejdem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Doplním: volala mi pred chvíľou pani zo včera, že retenčné mi nemôže dať naďalej sms balíček, takže po novom za 23,48.

Inú ponuku na iný paušál mi pre istotu ani neponúkli z retenčného. Toto je podľa mňa hanba, nie dať vernému zákazníkovi niečo navyše, ale cecať od neho ešte viac peňazí.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež mi dnes volali z Telekomu, končí mi viazanosť a som v skupine Magenta 1. Ponúkli mi paušál Happy L za 19,99€ bez telefónu alebo Happy XL za 25,99€ tiež bez telefónu. Podotýkam že som zákazník už 10 rokov a tieto isté ceny dostane taktiež nový zákazník v skupine Magenta 1.

Vychádza mi z toho, že Telekom sa nesnaží udržať si verných zákazníkov a v rámci vernosti ponúknuť lepšie ceny ako tomu bolo kedysi. Zatiaľ mi volala len pani z Telekom centra (nie retenčné) a povedala mi že lepšiu ponuku už nedostanem. Ďakujem za takú ponuku, počkám na koniec viazanosti a prenášam číslo ku konkurencii (keď už výhody pre verných zákazníkov neplatia).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jaro, aj mne ponúkali to isté. A že tiež nedostanem lepšiu ponuku. Mýlili sa... dnes mi volali od modrého operátora. Vysvetlil som im situáciu a dostal som ponuku.

15€ za strieborný paušál. bez viazanosti. LTE dostupné aj na mojej dedine. Takže 2.5. sa po 17 rokoch lúčim od Telekomu. Nechcel som, mám ich od čias Eurotelu, ale nedali mi na výber tentoraz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jaro, aj mne ponúkali to isté. A že tiež nedostanem lepšiu ponuku. Mýlili sa... dnes mi volali od modrého operátora. Vysvetlil som im situáciu a dostal som ponuku.

15€ za strieborný paušál. bez viazanosti. LTE dostupné aj na mojej dedine. Takže 2.5. sa po 17 rokoch lúčim od Telekomu. Nechcel som, mám ich od čias Eurotelu, ale nedali mi na výber tentoraz.

Tak, teraz možno bude šanca, že sa ti ozvú. Ak nie, máš v tom jasno a to je fajn.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Do O2 by som nešiel  1 GB dát na dnešnú dobu je skutočne veľmi málo... Prešiel by som do  O2 na predplatenú službu  Voľnosť spolu s číslom. Určite sa ti ozve retenčné oddelenie Telekomu. Za 13,99€ sa dá vybaviť cez retenčné oddelenie Telekomu Happy L s 3GB dát. Ja mám  3GB dát + 1 GB zadarmo navyše za odporučenie zákazníka Tiež O2 dodnes využívajú národný roaming v 2G sieti Telekomu a teraz,aj Orangeu na miestách,kde nemajú pokrytie vlastnou sieťou. Takže to O2,už nieje lacnejší operátor... Už,keď chceš veľmi ušetriť,tak  choď do 4-ky..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Juraj, ja som doteraz v Telekome fungoval s 1GB dát. a stačilo mi. Mám doma wifi, dáta využijem na messenger, alebo keď som občas u lekára v čakárni.

O2 mi vlastne ponúka detto, čo mám teraz - Happy XL Volania + neobmedzené sms k tomu + 1GB dát )za 19,99). = strieborný paušál za 15, Telkom odo mňa žiada po novom 23,48. O2 vysielač mám neďaleko na kopci na sever, telekom s orange trocha ďalej na východ. Ak mi dajú naozaj dobrú ponuku, čiže dôvod ostať, tak ostanem. Ale zatiaľ ponuku od O2, čo mi vyhovuje, neprebil nikto, ani sa k nej nepriblížil. Nejde o ušetrenie, ide o ponuku.

Editoval Dexter254

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to na tebe,ako sa rozhodneš... Navyše v O2 nieje viazanosť,takže v prípade nespokojnosti zo službami môžeš kedy koľvek odísť bez sankcie..👍 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Takže som nemusel ani dávať žiadosť o prenos čísla, sám sa mi ozval pán z retenčného včera, že mi o týždeň končí viazanosť.  Komunikácia na úrovni. Dostal som ponuku, ktorá sa neodmieta.

Dal mi čas na rozmyslenie medzi Happy L a XL. Dnes mi volal v dohodnutý čas. Rozhodol som sa pre Happy XL. Takže určite spokojnosť. B|

Editoval Dexter254

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne momentálne ponúkaju zľavu 10€ z paušálu. ..happy xl by ma vyšiel 29.99€ teraz mám tiež happy xl tiež s nejakou zľavou za cca 36€.  A to tá 10€ zľava je len kôli magente.  A to sme fakt celá rodina v telekome + máme internet, magio, pevnú linku...Takže "úžasné" zľavy dáva telekom. No "vážia" si zákazníkov. Písala som už aj do telekomu cez FB poslali mi požiadavku na retenčné aby sa mi ozvali.  Povedala mi že to 3 dní sa mi ozvú. Samozrejme neozval sa nikto. Teda aj ja odchádzam z telekomu. Ja som u nich tiež už cca 13 rokov. Ale neoplatí sa tu ostávať keďže konkurencie majú lepšie ponuky. Prosíkať sa niekomu o zľavu je už veľa. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zo skusenosti vlastneho okolia sa ti nik neozve, pokial nepodniknes sama kroky. Bud si tesne pred skoncenim alebo az po podani ziadosti na prenos. Na druhej strane retencne Telekomu ma co ponuknut. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Petra - kedy ti končí zmluva? Ja som sa tiež domáhal, mohla si čítať vyššie, vyvolával, zháňal, atď.  Pán z retenčného mi prezradil, že nie je dobré to takto robiť, treba počkať a oni sa ozvú. Dovtedy nikde nič, bolo mi ponúknuté, čo tebe. Môžeš si prečítať vyššie. Zrazu sami od seba telefonát, treba dodať, že to už všetko bolo uzavreté, bol som zmierený, že žiadna normal ponuka. Ale nakoniec predsa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, tiež mám problém ako pani Petra ktorá položila otázku, mám Telekom už 16 rokov a stále mi nevedia dať normálnu ponuku, pracovníčky tie majú na háku, povedia že nevedia s tým nič spraviť, mne by stačil paušál pre mladých, 5gb dát a nejaké volania a 20€ nevedeli mi to skombinovať nijak, dnes som pozeral 4Ku  a ak mi Telekom neponúkne niečo  lepšie ako doteraz odchádzam, aj keď nerád,ale zdierať sa nenechám, paušál mi skončil pred mesiacom. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Petra - počkaj chvíľku,  som si istý, že sa ti ozvú. Aj ja som len zbytočne stresoval, napokon pán z retenčného mal pravdu - nikde, či na predajni, či na linke, či na FB ti nemôžu dať výraznú zľavu, iba čo máš s magenta, ale oni môžu. Za 13 rokov by si mala dostať zľavu čo aj ja.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano volali mi... ale samozrejme som nestihla lebo to nebolo volanie ale prezvonenie ....tak super

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Dexter254 a akú ti dali ponuku? Mne bude končiť viazanosť o mesiac na dvoch číslach, tak by som rád vedel, čo ti ponúkli, lebo zvažujem odchod...

Ja mám všetko cez retenciu, ale tá zľava, ktorú mám, tak mi už nepríde zaujímavá a navyše moje nároky na spotrebu klesli, čiže je pre mňa rozhodujúca cena.

Editoval Mirkovic

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Mirkovic Dali mi ponuku rovnako na Happy L a XL. Dnes som zobral XL - za 17,99 mesačne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Dexter254 no takže 50% zľava, ak sa jedná o XL a nie o XL volania...ja mám na všetkom 30% a preto mi to príde málo..uvidíme, čo ponúknu, nebudem im zatiaľ volať na retenčné, aj keď mám priame číslo, mám ešte čas. Ak nič prevratné nedajú, tak odídem preč, aj keď by som po pravde nerád, pretože do teraz som bol vždy spokojný.

Od dnes platia tie nové paušály ÁNO, no ceny sú na dnešné pomery prehnané. 

Editoval Mirkovic

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Mirkovic áno, 50% mi ponúkli (mám ale aj všetky tri pevné služby od nich). Som rád, lebo doteraz som s Telekomom spokojný. Dnes po podpísaní zmluvy mi prišiel aj kupón na druhý paušál Happy s 50% zľavou. A je to normal Happy XL s 6GB dát. Som aj celkom rád, že som zastihol ešte Happy, lebo tie Áno nevyzerajú vábne a navyše bez Magenty sú oničom.

Počkaj si, zavolajú ti, keby sa prosíkaš, o to horšie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz