Rozhodni, ktorý program zaradíme na mesiac do TV ponuky

Vyber, ktorý program pridáme na mesiac do TV ponuky   272 hlasov

1. 1. Vyber, ktorý program pridáme na mesiac do TV ponuky

• FilmBox Extra HD
      242
    • Golf Channel
      6
    • MTV Hits
      16

Prosím, prihlás sa alebo zaregistruj sa k hlasovaniu.

Otázka

• 0

Ahojte,

záleží len od vás, ktorý program bude na mesiac pridaný do TV ponuky.

Od 13.4.-20.4.2018 sa môžte zapojiť do hlasovania.

AKO HLASOVAŤ

Do hlasovania sa môže zapojiť ktorýkoľvek registrovaný člen webovej stránky Forum Telekom, ktorý si vyberie jeden z vybraných programov.

Ak ste už registrovaní na Telekom fóre alebo v Môj Telekom, stačí sa prihlásiť. Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa do fóra pár klikmi. Potom už stačí vybrať iba jednu z možností hlasovania. 

TV ponuka 2.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

17 odpovedí na túto otázku

• 1

Normálne neverim vlastnym očiam čo tu niektorí dokážu napisat!!Nie aby ste boli radi,že niečo taketo vymysleli a že zakaznici balickov L a M dostanu na 1.mesiac zadarmo pristup k novemu programu,tak tu nadavate?mne to tak príde,že tí ludia nadomnou čo komentovali niesu ani zakaznici Telekomu,ale nejakej konkurencie a len sem prišili napisat Diss a nádavky!ved skylink má tiež niečo podobne..oni to volaju Ochutnávka..každy mesiac spristupnia 1 program zadarmo,pre vsetkych zakaznikov,len tam je ten rozdiel,ze si ludia nemozu vybrat! tu vám Telekom dal aspon 3 programy ako moznost a vy si mozete vybrat...ak sa vam tieto programy nepačia,tak nepozerajte,ved vam tu napisali,že budu v tom pokracovat..nabuduci mesiac zas daju asi ine 3 programy na vyber...clovek chce nieco prevas urobit a nie aby ste podakovali ale este nadavate....a zaujal ma prispevok od Heh_aduss že v telekome mu chyba vela programov co skylink má??tak by ma zaujmalo ake programy skylink má a telekom nie??lebo práve naopak je asi 15 programov,ktore telekom má,ale skylink ich vyradil..ako napriklad : Travel,History,CBS Reality,ID XTRA,Spektrum home,Cinemax 2,digisporty,atd atd...to,že ty mas len balicek M,zato my nemozeme..čo si myslis,ze ti daju do balicka M 120 programov?

Len pre tvoje info som dlhoročný zákazník telekomu. Mám od začiatku balík XL. V tomto balíku sú všetky tieto programy, za ktoré sa tu hlasuje. Takže preto som rozčúlený z takéhoto hlasovania...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Viki toto hlasovanie akože znamená, že jeden s týchto programov bude na mesiac pre zákazníkov z Magio TV M a L? Ak je to tak tak neviem ako iným ale mne to príde ako blbosť a to z týchto dôvodov:
a) kto má Magio XL nič nezíska keďže všetky tieto tri kanály sú v balíčku XL.
b) výber s týchto troch kanálov je celkom biedny, hlavne Golf Channel neviem kto by za tento kanál hlasoval.

Nechcem nijako Telekom za túto vec urážať a takto, ale ten kto toto vymyslel tak ten asi nerozmýšľal, keďže je to naozaj nezmysel, jedine mi to príde ako marketingový ťah, aby zákazníci s Magio TV M a L prešli na najvyšší balík XL kde sú tieto programy.

A neviem ako iný ale ja si myslím, že lepšie ako tento výmysel by bolo dať na výber z nejakých programov, ktoré nie sú v ponuke Magio TV a ľudia by si vybrali aký program by mohol pribudnúť v najbližšej dobe.

Ak som celý tento príspevok pochopil zle tak sa ospravedlňujem, ale z tohto krátkeho príspevku ťažko identifikovať, čo presne sa stane keď skončí hlasovanie.

odpoveď sa páči : 15 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Samer303

Ďakujeme za tvoje postrehy. Do hlasovania sme zaradili kanály rôzneho žánru a podla tohto hlasovania budeme pokračovať v tejto myslienke ďalej. 

Ľubo 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Iba jeden program??... To nezachrani aj tak tam ux neni čo pozerať.. chybaju mi tam vela programov co ma skyling... Dobrych programov...

Poslednej dobe mame s magiou len problemi furt sa nam aktualizuje atd. 

Mame Len M... Magio ale L ani uz nechcem... 

Malo programov... Sama reklama clovek nemama čo pozerať na tych par programov.. poslednej dobe u mna ide len ID extra

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

TO SI SNÁĎ ROBÍTE SRANDU TOTO ASI?!!! KEDY ZAČNETE ROBIŤ NIEČO AJ PRE ZÁKAZNÍKOV XL BALÍKA???

PLATÍME VÁM SNÁĎ MÁLO???

ČO TAK PRE ZÁKAZNÍKOV "M" DAŤ NA VÝBER Z JEDNÉHO KANáLA, PRE ZÁKAZNÍKOV "L" Z TROCH KANÁLOV A PRE XL Z PIATICH A NIE NA MESIAC ALE NASTÁLO! 

V POSLEDNEJ DOBE SILNO UVAŽUJEM O ODCHODE Z TELEKOMU. DÁVATE SEM SAMÉ SRAČKY...

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Normálne neverim vlastnym očiam čo tu niektorí dokážu napisat!!Nie aby ste boli radi,že niečo taketo vymysleli a že zakaznici balickov L a M dostanu na 1.mesiac zadarmo pristup k novemu programu,tak tu nadavate?mne to tak príde,že tí ludia nadomnou čo komentovali niesu ani zakaznici Telekomu,ale nejakej konkurencie a len sem prišili napisat Diss a nádavky!ved skylink má tiež niečo podobne..oni to volaju Ochutnávka..každy mesiac spristupnia 1 program zadarmo,pre vsetkych zakaznikov,len tam je ten rozdiel,ze si ludia nemozu vybrat! tu vám Telekom dal aspon 3 programy ako moznost a vy si mozete vybrat...ak sa vam tieto programy nepačia,tak nepozerajte,ved vam tu napisali,že budu v tom pokracovat..nabuduci mesiac zas daju asi ine 3 programy na vyber...clovek chce nieco prevas urobit a nie aby ste podakovali ale este nadavate....a zaujal ma prispevok od Heh_aduss že v telekome mu chyba vela programov co skylink má??tak by ma zaujmalo ake programy skylink má a telekom nie??lebo práve naopak je asi 15 programov,ktore telekom má,ale skylink ich vyradil..ako napriklad : Travel,History,CBS Reality,ID XTRA,Spektrum home,Cinemax 2,digisporty,atd atd...to,že ty mas len balicek M,zato my nemozeme..čo si myslis,ze ti daju do balicka M 120 programov?

odpoveď sa páči : 5 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Je to biedna ponuka...ak si clovek aktivuje nejaky balik tak je cca na 3 mesiace a potom treba aj zavolat alebo zrusit to by ste mali aktivovat automaticky a nie naopak....clovek ma kopu inych starosti ako si ustrazit tri mesiace a zavolat Vám o zrusenie balika...

Editoval cobo77
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rada by som rozhodla, ale golf ma nezaujíma, na Film Box extra ide to isté, čo na Film boxe, točí sa tam 20 filmov priemernej kvality dookola.  Na  MTV hits som už stará, a mám asi 5 kanálov s muzikou, ktoré aj tak nepozerám. Takže nehlasujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som prijal Rebel alebo MTVRock.Mal som kedysi SkyLink,ale neustále zvyšovali servisný poplatok,tak som s nimi skončil.S Telekomom som spokojný,beriem veci tak,že nikto nikomu nič nedá zdarma.SkyLink som mal päť rokov,neponúkali takéto akcie,Magio mám dva roky,mám balíček L,je tam dosť programov,niektoré sledujem častejšie,iné menj.Keby bol na mne tak by som zrušil debilnú Markízua jej dcérske programové stanice.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dam z recesie GOLF channel, aj tak uz je rozhodnute. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Škoda že nieje v ponuke napr. HBO HD na mesiac,alebo niečo podobne.Určite by ziskali novych zakaznikov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

PRIMA KRIMI nebude na Magio?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie ďakujem ....ani jeden kanál ma neoslovil,takže sa vzdávam svojho hlasu :D ...kto ho chce?? 9_9

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S celku som spokojná so skladbou staníc. Nakoľko pracujem vidím len to, čo práve ide. Uvítala v programovej ponuke Prima KRIMI, chýbajú mne i mojej rodine kriminálky ktoré boli stiahnuté z programu stanice Prima. Možno by bolo dobré občas hlavne cez Vianoce uvolniť HBO. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prijal by som radšej  FilmBox Premium

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Také super, že sa neviem sa rozhodnúť len pre jeden :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.