Nemožné odoslať SMS z Maďarska (EASY)

Otázka

• 0

Pri mojom pobyte v Maďarsku, nemôžem odosielať SMS z EASY karty, pri pokuse o odoslanie telefón vypíše "neplatné telefónne číslo", pričom číslo je správne, uvedené v medzinárodnom formáte, a z tej istej EASY karty na to číslo fungujú MMS aj hovory. SMS centrum je nastavené korektne. Problém je len s odoslanými SMS, ktoré jednoducho telefón neodošle - všetko ostatné funguje. Vyskúšané u všetkých dostupných maďarských operátorov (2G aj 3G) a na 2 telefónoch, karta s paušálom odošle SMS z toho istého telefónu úplne bez problému. Výška kreditu na EASY bola vždy dostatočná, bola však aktivovaná služba Neobmedzené SMS, ktorý by však tak či tak v roamingu fungovať nemala.

Po reklamácii u operátora mi bolo povedané že žiadnu chybu u mňa neevidujú ... . Bol som už aj vymeniť kartu za novú (pôvodná mala vyše 10 rokov) a problém pretrváva aj s touto novou kartou.

Prosím o radu ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

riešením by bol kontakt s technickou podporou. Stačí zavolať na +421 903 903 903 a požiadať o spojenie s technickou podporou (prípadne Vás to prepojí automaticky),

Problém musí individuálne preveriť pracovník technickej podpory.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Podľa technickej podpory neevidujú žiadny problém ... ale ako tak čítam fórum, nie som sám s týmto problémom, len riešenie nejak nikde nie je

Editoval/-a vlcek
doplenie info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Technicka podpora mi stale tvrdi ze ziadny problem nie je, lebo nevidia ze by sa moje spravy nedorucovali ... len skoda ze oni sa ani len neodoslu ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar