AndroidTV

Otázka

• 0

Ako sprevadzkujem Magio Go na AndroidTV? Mam Nvidia Shield TV, podarilo sa mi naistalovat aplikaciu, neviem sa prihlasit, pretoze moznost prihlasit sa nie je dostupna (disabled) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

S najvacsou pravdepodobnostou to nesprevadzkujes nijako. Zatial iba cez Magio Go box.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bud mate root pristup na svojom Nvidia Shield TV  alebo ste uz vycerpali pocet moznych zariadeni (max 4). Staci sa prihlasit do https://www.magiogo.sk/faces/index.xhtml .

Tam zistite, ci mate volne zariadenia. Ja mam tiez cinsky android tv box a na nom magio go aplikacia ide normalne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vdaka za odpovede, root nemam a pocet zariadeni je iba 2, vyzera to tak ze android tv nie je podporovany, oproti beznemu androidu su tam nejake obmedzenia, nijako neviem kliknut na moznost prihlasit sa, dialkovym to nejde, joystick nezobrazuje v aplikacii kurzor. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hi, ja som kedysi dávnejšie (pred rokom a 1/2)  rozbehal magiogo na nejakom androidTV boxe, ale musel som dať dosť staršiu verziu magiogo (tu ich máš: https://androidappsapk.co/download/com.telekom.magiogo/), možno 1.0.6, ale aj tak mi išla asi len 1/3 programov, samozrejme premiové programy ako DigiSporty alebo Tuki nešli vôbec. Ale prihlásiť sa mi dalo OK, vzhľadom na to, že nedávno bola prerobená celá apka magiogo, asi ti to nepôjde vôbec, možno zvýšili ešte ochranu a zabezpečenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez som to davnejsie instaloval na android telku ale slo to ovladat len mysou a nefungovalo to uplne najlepsie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi nejaká "smart" stratégia Telekomu bráni tomu aby android app portli pre AndroidTV, pre mňa ako zákaznika je to síce nepochopiteľné, ale im to asi dáva zmysel.  No nič, je tu AntikTV a SledovanieTV, škoda dúfal som že budú progresívnejší a nebudem musieť riešiť rušenie, takto sa mi rozpadne Magenta 1 asi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar