Predaj balika GIGA pre Magio XL

Otázka

• 0

Ahojte, 

Nemá niekto informácie o tom, kedy presne má dôjsť k spustenia balíka Giga pre Magio XL cez web? Viem, že to má byť dnes, no ponuku na webe neviem nájsť. 

Vďaka.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

37 odpovedí na túto otázku

• 0

Služba je už spustená, ale objednať sa dá len cez linku 0800 123 456, alebo osobne na predajni k  programu XL na Optike.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dá sa objednať aj cez internet, ale zrejme len pri predlžovaní viazanosti alebo novej objednávke INT a TV, pri už existujúcej viazanosti je to možné objednať asi len cez zákaznícku linku alebo osobne na predajni.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No to je celkom smutne, kedze zakaznicka linka o Giga vela nevie. Vysvetlovat im, co za sluzbu ponukaju je dost zarazajuce.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ulozto moze obmedzovat rychlost  a ide ti to viac ako 300 teda je to OK, nikto ti nebude garantovat 1Gbit a 650 sa nepovazuje ani za poruchu alebo za relevantny podnet na technicku podporu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ulozto moze obmedzovat rychlost  a ide ti to viac ako 300 teda je to OK, nikto ti nebude garantovat 1Gbit a 650 sa nepovazuje ani za poruchu alebo za relevantny podnet na technicku podporu 

sa niekto sťažuje alebo niečo podobné.... ja som cca k stlpu 380m z ktorého som natiahnutý do domu s dlžkou cca 120 m. takže u mňa všetko o.k... dávam len to čo som nameral a nič viac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len nepochopim preco sa to nepredava ako XXL :D ale XL s priplatkom? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak a teraz pre istotu úplný výpadok 👌

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Malý update: Na zákazníckej linke mi potvrdili, že rovnaký problém ako ja majú aj ďalší, ktorí si dali aktivovať balík Giga. Vraj došlo k nesprávnemu nastaveniu a na oprave pracujú. Takto si veru 1Gbps nepredstavujem: http://www.speedtest.net/result/7217174170 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

@Menschik ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti. Kolegovia mi potvrdili, že je služba v poriadku a pravdepodobne včera došlo k individuálnemu poníženiu rýchlosti alebo výpadku služby. 

Ak by sa situácia opakovala (čo pevne verím, že nie), poprosím vás kontaktovať kolegov na linke 0800 123 777 

Pekný deň

Ľubo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bolo to s výpadkami a s nižšou rýchlosťou. Ako píšeš už je to o.k. Menschik mal som to aj na poruchách a už to ide ako má... V rámci možností vzdialenosti a tak...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Ľuboš rád by som potvrdil, že to ide ale takéto mám aktuálne meranie: http://www.speedtest.net/result/7217942197

Kým som nedal aktivovať Giga, tak som mal stabilných 320-340.

Tak som zavolal zas a vraj je porucha stále otvorená, aj keď by to už "malo" fungovať. 

Editoval Menschik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Budte radi mne pre zmenu vobec nefunguje internet po aktivacii :DA este mi pride SMS aby som skusil vypnut a zapnut router :D lol

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne tiež prišla SMSka, že odstránili poruchu a žiaden rozdiel. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@ladislav.alfoldi ja som na tom uplne rovnako. Vcera vecer som tam na odporucenie @Ľuboš volal a opat to posielaju na reklamaciu. Ze by pocas tej minulej reklamacie nieco spravili sa neda povedat. Sprava sa to tak, akoby namiesto 1000/100 nastavili len 100/100.

Editoval Menschik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Opat update. Volali mi z technickej podpory, bolo to samozrejme nastavene na 100/100, ako som im hovoril uz od stredy. Kazdopadne ani po prenastaveni to nie je velky rozdiel. Meriam tak od 370-400, upload ide v pohode.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teraz sa to neoplati este kupovat je to v zaciatkoch a bude to mat chyby a bude to nestabilne nemam dovod to kupovat ak to nebude mat stabilnych min 700Mb 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Lukinesk0NR asi tak nejak. Akurát mi opäť volali, že prešli celú linku, že to majú superko nastavené a tak a stále len 400 Mbps. Takže počkám 2 dni či sa to nezlepší a potom to zruším.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ale aj tak mi to pride prinajmensom divne. Upload zacina na rychlosti 1 Gbps a pomaly klesa na 100 Mbps. Download ani zdaleka nezacina (burst) na 1 Gbps a teraz uz neprekracuje ani 400 Mbps.

Technicke oddelenie opat nesklamalo a nedokazalo nic odovodnit.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz