Prenos čísla

Otázka

• 0

Dobry den, chcel by som sa spytat ze rozmyslam o prenose cisla z orangeu k vam. V orangeu platim 30€ pausal a mam navzajom zadarmo -sms a volania s priatelkou ktorá tam ma kartu s kreditom. Rozmyslam, že si vyberiem pausal XL volania, tam vsak nie si smsky zadarmo. Moja otazka teda znie, ak zoberiem priatelke pausal XS mini (6.99€) či by sme si mohli volat a smskovat zadarmo. Lebo tam píše že pri paušale XS mini volania na 3čisla zadarmo, tak či su aj smsky zadarmo, alebo nie. Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ak si zoberiete paušál XL volania a zapojíte sa do programu Magenta, tak si môžete pripojiť ďalších aj s nižším paušálom, alebo kartou Pecka a volania, sms-mms máte medzi sebou zadarmo.Pri XS mini sú zadarmo aj sms na 3 vybrané čísla.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem. A Čo je vlastne ta Magenta? Plati sa za nu nieco? Takze priatelka bude mat XS mini a bude mi pisat a volat zadarmo. A ja budem mat XL volania a budem len jej volat zadarmo a smsky budem mat spoplatnene? Chapem to spravne?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie tak celkom, čísla, ktoré sú v skupine Magenta si medzi sebou volajú, posielajú SMS a MMS zadarmo. Je jedno, či priateľka ti zavolá, pošle SMS, alebo ty jej. V rámci skupiny je to zadarmo. Tiež si tam môžete pridať rodinných príslušníkov (alebo kamarátov), ktorý majú tel. číslo v Telekome (EASY kartu, paušál...)a potom si aj s nimi budete môcť volať a písať SMS, MMS zadarmo. 
Za Magentu sa neplatí nič. V prípade ak máš (plánuješ mať), tak si tam do Magenty môžeš pridať internet a TV (od Telekomu). K Happy XS mini je možné si zvoliť 3 čísla (nemusia byť v Telekome), na ktoré by priateľka volala zadarmo - netýkalo by sa to SMS, MMS.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nie tak celkom, čísla, ktoré sú v skupine Magenta si medzi sebou volajú, posielajú SMS a MMS zadarmo. Je jedno, či priateľka ti zavolá, pošle SMS, alebo ty jej. V rámci skupiny je to zadarmo. Tiež si tam môžete pridať rodinných príslušníkov (alebo kamarátov), ktorý majú tel. číslo v Telekome (EASY kartu, paušál...)a potom si aj s nimi budete môcť volať a písať SMS, MMS zadarmo. 
Za Magentu sa neplatí nič. V prípade ak máš (plánuješ mať), tak si tam do Magenty môžeš pridať internet a TV (od Telekomu). K Happy XS mini je možné si zvoliť 3 čísla (nemusia byť v Telekome), na ktoré by priateľka volala zadarmo - netýkalo by sa to SMS, MMS.

V prípade ak máš (plánuješ mať), tak si tam do Magenty môžeš pridať internet a TV (od Telekomu). K Happy XS mini je možné si zvoliť 3 čísla (nemusia byť v Telekome), na ktoré by priateľka volala zadarmo - netýkalo by sa to SMS, MMS.

Overené, týka sa to aj MMS a SMS  :)  Takže čisto prakticky to ide max. 4 čísla v Magente1  a 3 vybrané čísla. Na 7 čísiel posielaš SMS/MMS a voláš zdarma.

Mimochodom Telekom ja osobne považujem za jeden z najlepších operátorov na Slovensku. Z vlastnej skúsenosti som u nich zakotvil od roku 2012 a odvtedy nemal ani raz dôvod meniť. Proste vždy prišla bezkonkurenčná ponuka predlžovať.

Editoval/-a Marcel
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar