Paučál HAPPY L na rok za 9,99 mesačne

Otázka

• 0

Zdravím, 

pred niekoľkými dňami mi volal pán z jednej firmy a ponúkol mi paušál HAPPY L na 12 mesiacov za cenu 9,99 mesačne. Plagát je v prílohe. Teda 250 minút do všetkých sietí, neobmedzené sms a mms, a neobmedzený internet v mobile za tútp cenu po dobu jedného roka. Potom po 12 mesiacoch si môžem vybrať či budem pokračovať v programe HAPPY L (ale už za plnú cenu), alebo si dám napr. HAPPY XS, čo je toež nejakých 10 eur približne.

Chcem sa opýtať, či sa niekto stretol s takouto ponukou?? Či v tom nie je nejaký háčik?? :) Ďakujem za odpovede!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Je to v podstate tak, ako ti to prezentovali.  Nespomína sa tam viazanosť 2 roky a to, že je to Happy bez voľných minút do zahraničia. Inak to ale sedí. Podobná akcia bola vlani v celom Telekome a teraz ju ponúkajú už iba rôzne agentúry. Skús si pozrieť aj príspevok: https://forum.telekom.sk/t5/Mobiln%C3%A9-pau%C5%A1%C3%A1ly/v%C3%BDhody-od-Telekomu/m-p/1227#M130

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem Ti za rýchlu odpoveď Viercidlo! Takže žiadny chyták? Jednoducho za 9,99€ mesačne budem mať na rok paušál HAPPY L a po roku sa zmení na HAPPY XS? Cena ostane taká nezmenená? Resp. nebude vyššia?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Počkať počkať  :) Aká listina neplatičov? Nejaké pokuty a tak?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Chytakom moze byt aktivácia ďalšieho čísla. a následne kúpa Dual MT.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám dual telefón :) Takže nový nepotrebujem!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
kupa od predajcov cez telefon je podmienena aktiváciou novej SIM karty.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To by som prežil, mám dual telefón a v jednom SIM slote mám kartu konkurencie. Ľahko teda do druhého slotu strčím nový Telekom a bude. Len aby to nebol podfuk. Že po roku mi budú chodiť 30 eurové faktúry :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
radsej mat dalsiu kartu Tescomobile, FunFon, O2 alebo Sovu 5 ako sa viazať na 24 mesiacov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcú Vás oklamať tým že urobíte s nimi objednávku, a oni sa potom vyjadria že ste na listine neplatičov, hoci na nej reálne nie ste. ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
stefon, pokuty nie, len nikdy nepríde SIM karta ani zmlúva.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar