Aktualizacia

Otázka

• 0

Zdravim, chcem sa opýtať, či bolo teraz aktualizovane magio TV. Lebo nam sa prehodili cisla kanalov z pravej strany na ľavú, a vyzerá to že je to nové. Predtým nam blikala kontrolka na boxe z cervenej na zelenu a naopak. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý den ja už mám aktualizovaný box a chcem sa spýtať po aktualizácii pri prepnutí medzi kanálmi nabehne obraz ale zvuk až oneskorene (aj 5-6 sek.),pred tým to nebolo zvuk nabehol hned po prepnutí, budete s tým niečo robiť? dakujem za odpoved Hagara

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

ja som takýto problém nezaznamenal. Vyskúšajte ho cez nastavenia reštartovať, prípadne reštartovať aj router / ONT, a ak nepomôže, kontaktujte bezplatnú linku technickej podpory 0800 123 777.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý den ,už som ho reštartoval aj tak aj zo zásuvky a stale to robí, skusim ešťe reštartovať ONT,Dakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý den reštartoval som už všetko a stale ide zvuk po zadu oproti obrazu,myslím si že reštart cez linku tech.podpory nepomôže či? ved je to taky istý reštart ako vytianúť zo zásuvky, dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

technická podpora môže reštartovať port na ústredni, môže to pomôcť.

Ďalej má možnosť to zaregistrovať ako poruchu ktorú poprípade príde odstrániť technik.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar