Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, navrhujem výrazné zmeny v programovom rastri Slovak Telekom.

Navrhujem vymazať TV8, je to zbytočná televízia. Namiesto nej by som navrhoval TV LUX HD, kedže v ponuke Telekomu je len SD verzia a táto stanica prináša priame prenosy a zaujímavé relácie, ktoré si zaslúžia byť vysielané v HD kvalite. Jej HD verziu má v ponuke napríklad Skylink.

Ohľadom detských televízií by som vymazal Nickelodeon, nepriaznivo tá televízia vplýva na deti. Väčšina týchto relácií učí deti blbosti, česť výnimkám. Namiesto nej by ste mali zaradiť veľmi kvalitnú detskú televíziu TUTY, ktorá deti aj niečo naučí.

Súhlasím s pridaním stanice Prima Krimi, ale toto viem že nieje veľmi možné, kedže české stanice bohužiaľ nechcú byť šírené na Slovensku.

Navrhujem pridať stanice ArenaŠport 1 a 2, ktoré prinášajú priame prenosy z Holandskej najvyššej futbalovej súťaže, Ruskej Premier League, belgickej Jupiler League a množstvo iných priamych prenosov z futbalu. Z iných športov ponúkajú moto /NASCAR/, hokej SHL + Slovenská extraliga juniorov/, hádzaná /SEHA/, basketbal /Adriatická liga/a množstvo iných jednorazových športových prenosov.

A samozrejme poopravovať nové uživateľské prostredie, kde je množstvo chýb, ktoré sem nebudem vypisovať, pretože tu na forum.telekom.sk sú všetky vypísané v iných vláknach.

Môžte sa vyjadriť aké máte názory k tomuto môjmu nápadu a či by ste tieto zmeny privítali aj vy.

Ďakujem.

Editoval/-a Juro_Zeleny_SK
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Vyradiť TV8 -  súhlas. 

TV LUX HD zbytočný, uplne stačí SD. 

Nickelodeon nechať, náhodou to decká pozerajú, aj keď osobne ho nemusím. TUTY nedajú. 

Na Areny zabudni. 

Rozhranie ešte veľmi dlho neopravia. 

Asi som príliš negatívny, ale asi realista. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je mi jasné, že v Telekome na to rozhranie budú kašľať, ale treba ich na to upozornovať a to ja osobne aj robiť budem. 

Deti pozerajú Nickelodeon, ale stačí si pozrieť jednu reláciu, čo tam vysielajú, tak tomu budete chápať. Osobne poznám jednu pani, čo mala problémy s dcérou ohľadom tejto televízie. 

Prečo by nemohli dať TUTY, ktorá je oveľa kvalitnejšia ako Nickelodeon? 

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

maju Tuki asi Tuty nebudu davat , je zaujimave ze sa nazvy podobaju .... akurat tuty zacalo vysielat o dva roky neskor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keby si sa tak trochu zamyslel nad tym Nickelodeonom,to neni kanal pre male deti. Pre male deti je tam Duck a Minimax.Myslim ,že každy detsky kanal je tam pre urcitu vekovu hranicu.Keby tak deti tu napisali,samozrejme ich rodicia nazor na to že chcu zrušit sportove stanice,že ich je tam už vela ,lebo ked je nejaky futbal tak im oteckovia nedovolia vo vacsine pozerat tie rozpravkove stanice napr.aj ten tvoj nikelodeon.To som velky fanusik sportu,ale je to moj nazor.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

každému vyhovuje niečo iné, každý pozerá niečo iné. s navrhovaným súhlasím iba z polovice

TV8 - vyradiť

TV LUX - načo HD, vyradiť

Nickelodeon - určite ponechať

arenašport - neboli by zlé, ale už aj teraz je tam dostatok športových staníc

ja osobne s rozhraním  nemám problém, všetko čo potrebujem nájdem. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked už sportovy kanal,tak jednoznacne ten myslim Sport plus ,ten namiesto 213 co ma vraj vysielat a zamerat sa na sport doma ako to ma ct sport,ved ten chce tiez vacsina sportovych priaznivcov.Treba propagovat nas sport doma nie len ten vo svete.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes som sa skontaktoval s jedným človekom so Šport +. Štartovať chcú 1.mája a rokovania sa v týchto dňoch začínajú. Týždenne chcú mať 8-9 prenosov zo slovenského a českého športu. Taktiež súhlasím so zaradením tejto novej televízie od 1.mája.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslim že je to televizia ktora by bez rozmyslania mala byt automaticky zaradena do programoveho rastra

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Musíme len dúfať, že Telekom Šport+ zaradí. Uvidíme 1.mája, možno skôr :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar