Program BrowserPluginHelper.exe prestal pracovať

Otázka

• 0

Skúsim to teda aj tu. Zriadil som si magio go, všetko nainštaloval tak ako sa radí v postupe. Nainštalovať chrome atď. Pustím program, funguje asi 3 minúty (niekedy viac niekedy menej) a potom sa zastaví, chvílu sa nič nedeje a následne mi vyhodí hlášku "Program BrowserPluginHelper.exe prestal pracovať, Problém zapríčinil, že program prestal správne pracovať. Systém Windows program zavrie a upozorní vás, ak zistí dostupné riešenie." Mám to na windows 10. Vie mi niekto kompetentný poradiť čo s tým spraviť? Skúšal som odinštalovať ten plugin a nainštalovať nanovo, reštartovať comp, odinštalovať celý chrome a stále nič nepomáha. Stále tá istá chyba.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

mozno to je blbost, ale odkedy som preinstaloval windows , teda tam nie je nic nainstalovane magio go funguje. taktiez som dal iny antivirus , 

chyba moze byt v registroch, nejaky iny program mu skodi (moze aj antivirus) , alebo si nainstalovat nejaky "originalny" program/hru

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mal som ten istý problém - vyriešilo ho odinštalovanie Avastu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

máte pravdu, je to antivírus...viem si to nejak urobiť tak, aby som v compe aj mal antivírus aj aby mi išlo to magio? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar