Magio rozhranie, pripomienky

Otázka

• 0

Zdravím, s novým magio rozhraním nemám taký problém ako ostatní diskutujúci. Ale zatiaľ som našiel dve veci, ktoré by bolo vhodné opraviť. 

1. Prvý obrázok, sprievodca. Nech pozerám, ako pozerám, chýba mi tam názov dňa. Preklikam  sa o pár dní doprava a už neviem, ci je to sobota, nedeľa a pod. V starom rozhraní to bolo. 
  2. Druhý obrázok, pretáčanie. Toto bolo spomínané už niekoľko rokov a zjavne vývojári nečítajú pripomienky užívateľov alebo zodpovedne osoby nekladú dostatočný dôraz na vyriešenie tejto v celku jednoduchej veci. Počas pretáčania sa vysunie zospodu čierny pruh, ktorý je ale vysunutý zbytočne vysoko. Na obrázku je vidno, že celý pruh by mohol byť o polovicu nižší. To čierne nevyužité miesto medzi pruhom pre pretáčanie a spodný okraj obrazovky je vyslovene zbytočné a oberá ma o obrazovú informáciu v hornej časti. 

Takže admini, dá sa s tým niečo urobiť?

798EBB26-94AB-46D7-B7E1-ED2955A94C44.jpeg

61FDEB78-219B-466E-8DDA-21DEBA40BE27.jpeg

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

63 odpovedí na túto otázku

• 0

To je škoda, že máte iné priority a tiež by ma zaujímalo aké, to už naozaj produkt Magio nie je pre Telekom prioritou?  Už len mobily?
Totiž vyberať kanály ako aj meniť ich poradie pri súčasnom SW je doslova pôrod.
Kedysi fungovala aspoň stránka esprievodca Magia, kde sa kanály dali usporiadať pohodlne a prehľadnejšie. Teraz je to pod tým Magio Go, ale najhoršie je, že to nejde editovať v prehliadači Chrome na PC, iba pod Androidom,či iOS. Nerozumiem prečo.  Babrať sa s kanálmi na malej obrazovke mobilu je ešte horšie ako robiť to v súčasnom užívateľsky neprívetivom prostredí v boxe.

Mrzí to o to viac, keď v starej verzii náhľad kanálov bol, ako aj existovala možnosť využitia esprievodcu v PC. Ako sa to hovorí kam to ide? Od desiatich k piatim?

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba to riesit alebo nam dajte navod ako si mam aktualizovat prgramy ktore su akurat

V zozname kanalov ked sa to stale meni.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Písal som na kontaktné centrum ohľadom tej funkcie náhľadu programu a odpoveď bola nasledovná:

Podnety, ktore sme obdrzali pri zmene rozhrania boli posunute dodavatelovi, ktory pracuje na opravach. Nakolko ide o technologicky vyvoj, vyzaduje si riesenie dlhsi cas. Vasa poziadavka bude pravdepodobne nasadena na prelome februar/marec 2019.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mohol by mi niekto vysvetliť načo sú tie okienka ?! ...pred zmenou tu bola informácia o názve nahrávaneho programu ...teraz na úkor dôležitej informácie tu programátor dal nejaké okienka čo sú nanič ...

prosím o zmenu 

ďakujem :-)

20181207_102639.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@pteodaktil : mohol by mi niekto vysvetliť načo sú tie okienka ?! 

Aby si mohol vetrať. ???

Editoval composite19

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nedalo by sa doplnit do nahravania serii, aby sa nahrala len konkretna seria na ktorej stojim? Cize chcem nahravat Seriu 2, nech nahrava len seriu 2 (v EPG je informacia o serii) a nie vsetky ktore vysielaju v danom case.  Pripadne aspon aby sa dalo nastavit ze okolo 21:00 ale len v dany den, napr. pondelok. Lebo v iny den o takom case moze davat inu seriu alebo len reprizu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dočkáme sa návratu náhľadu programu pri výbere kanálov pre zobrazenie a pri zmene poradia kanálov?

Táto funkcia v novom rozhraní dosť chýba.

Po poslednej aktualizacii je nahlad programu pri nastavovani poradia kanalov opäť funkčný

Editoval tyler91

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No paráda. Ešte zapracovať na upravovaní poradia kanálov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Po poslednej aktualizacii je nahlad programu pri nastavovani poradia kanalov opäť funkčný

Náhľad pri poradí vítam, ale podľa mňa oveľa dôležitejšie je dať tento náhľad do funkcie pre výber kanálov pre zobrazenie - čo dáva logiku -  aby človek videl či ten kanál má aktívny a má zmysel ho zaradiť do svojho výberu.  Práve tam túto funkciu akoby naschvál nedali.
Neviem či niekto využije náhľad programu pri presúvaní kanálov - tam ho zaujíma hlavne funkcionalita, ktorá je biedna a ako správne poznamenal Tataracik, by sa mala prepracovať. Napríklad prečo sú tam zaradené aj programy, ktoré nemám vo svojom výbere kanálov?? Doslova chaos.

Editoval Jaco_JJ

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Náhľad pri poradí vítam, ale podľa mňa oveľa dôležitejšie je dať tento náhľad do funkcie pre výber kanálov pre zobrazenie - čo dáva logiku -  aby človek videl či ten kanál má aktívny a má zmysel ho zaradiť do svojho výberu.  Práve tam túto funkciu akoby naschvál nedali.
Neviem či niekto využije náhľad programu pri presúvaní kanálov - tam ho zaujíma hlavne funkcionalita, ktorá je biedna a ako správne poznamenal Tataracik, by sa mala prepracovať. Napríklad prečo sú tam zaradené aj programy, ktoré nemám vo svojom výbere kanálov?? Doslova chaos.

programy ktore nemas zaplatene idu skryt cez menu-nastavenia-vyber kanalov alebo neco a tam kanaly ktore nechces aby sa ti zobrazovali pri prepinani a v epg odfajknes teda budu bez fajky das ulozit a je to

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

programy ktore nemas zaplatene idu skryt cez menu-nastavenia-vyber kanalov alebo neco a tam kanaly ktore nechces aby sa ti zobrazovali pri prepinani a v epg odfajknes teda budu bez fajky das ulozit a je to

Veď samozrejme že tak robím, ale prečo nečítaš o čom píšem? O presúvaní kanálov -> funkcia "Zmeniť poradie".
Keď si skryješ kanály ako píšeš, vo funkcii "Prispôsobiť kanály", tak myslíš že ti v Zmene poradia zmiznú? Logicky by tak malo byť, ale nie je!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veď samozrejme že tak robím, ale prečo nečítaš o čom píšem? O presúvaní kanálov -> funkcia "Zmeniť poradie".
Keď si skryješ kanály ako píšeš, vo funkcii "Prispôsobiť kanály", tak myslíš že ti v Zmene poradia zmiznú? Logicky by tak malo byť, ale nie je!

keby tam tie kanaly zmizli tak by to dost pomohlo pri presuvani kanalov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar