mágio go v zahraničí

Otázka

• 0

čaves...od 1.4.2018 bude možné sledovať  magio go aj v EU .bude to nejako limitované ? lebo som niekde čítal že len pri krátkodobom pobyte a to presne neviem čo znamená.ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Zákazníci tak budú môcť uvedené služby využívať počas pobytu v zahraničí v týchto krajinách: Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska.

Pre Švajčiarsko to asi neplatí čo??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Screenshot_2018-04-03-13-20-19-374_com.telekom.magiogo.pngNo neviem... Dnes v Rakúsku Mágio go asi takto... Cez wi-fi... A cez roaming.

Screenshot_2018-04-03-13-24-40-199_com.telekom.magiogo.png

Editoval andyandy754

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj mne to robí ale iba na mobile..ale keď ho dáš bokom a zapneš nejaký program tak to ide

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.chcel by som sa opýtať že prečo nefunguje Magio go v zahraničí (Írsko) idú mi iba 4 programy joj,joj plus,Digi šport 1, Digi šport 4.pri ostatných programoch mi vyhodí stream download failed.ani aplikácia Magio go sa nedá stiahnut pretože vyhadzuje že tejto krajine nie je k dispozícii.nerozumiem tomu keďže od 1.4.2018 by to malo fungovať aj v zahraničí (Írsko je v EU).neviete mi niekto poradiť v čom môže byť problém? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Spravil som to podľa návodu a ajtak to nefunguje.aplikaciu ani nenájde keď sadám do Googlu tak ju nájde ale vyhodí že v tejto krajine nie dostupná.a programy cez pc stále idú len 4.takze neviem v čom je problém

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ze ti to nenajde je chyba googlu, skus im napisat a to preco ti idu 4 kanaly by som overil na 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz