mágio go v zahraničí

Otázka

• 0

čaves...od 1.4.2018 bude možné sledovať  magio go aj v EU .bude to nejako limitované ? lebo som niekde čítal že len pri krátkodobom pobyte a to presne neviem čo znamená.ďakujem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Zákazníci tak budú môcť uvedené služby využívať počas pobytu v zahraničí v týchto krajinách: Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Holandsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska.

Pre Švajčiarsko to asi neplatí čo??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Screenshot_2018-04-03-13-20-19-374_com.telekom.magiogo.pngNo neviem... Dnes v Rakúsku Mágio go asi takto... Cez wi-fi... A cez roaming.

Screenshot_2018-04-03-13-24-40-199_com.telekom.magiogo.png

Editoval andyandy754

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj mne to robí ale iba na mobile..ale keď ho dáš bokom a zapneš nejaký program tak to ide

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.chcel by som sa opýtať že prečo nefunguje Magio go v zahraničí (Írsko) idú mi iba 4 programy joj,joj plus,Digi šport 1, Digi šport 4.pri ostatných programoch mi vyhodí stream download failed.ani aplikácia Magio go sa nedá stiahnut pretože vyhadzuje že tejto krajine nie je k dispozícii.nerozumiem tomu keďže od 1.4.2018 by to malo fungovať aj v zahraničí (Írsko je v EU).neviete mi niekto poradiť v čom môže byť problém? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Spravil som to podľa návodu a ajtak to nefunguje.aplikaciu ani nenájde keď sadám do Googlu tak ju nájde ale vyhodí že v tejto krajine nie dostupná.a programy cez pc stále idú len 4.takze neviem v čom je problém

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ze ti to nenajde je chyba googlu, skus im napisat a to preco ti idu 4 kanaly by som overil na 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar