Otázka

• 0

Dobrý deň,  chcem sa spýtať , bude v ponuke nový Huawei P20 ? , chcel by som si ho zobrať k paušálu ale neviem či bude vôbec v ponuke .

Jak by bol v ponuke by som ho hneď zobral .

Prajem pekný deň :) .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

43 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň. Aspoň nejaký orientačný termín neviete? Potrebujem si totiž predĺžiť paušál, a neviem či sa mi ešte oplatí čakať. ďakujem ( a ospravedlňujem sa, že stále otravujem)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @zuzka0306

v pohode, rád ti pomôžem/poradím :) 

zatiaľ ale nemám nové informácie ani termín, rozhodnutie či počkať alebo nepočkať nechám na teba.

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dakujem. Momentálne som si skúšala len tak cez net vyberať paušál a k tomu telefón a zistila som, že vlastne ani ten modry Huawei P20 Pro nemáte. Ževraj nie je na sklade. Tak asi nemám šťastie na tento mobil. =( Ja len dúfam, že to nedopadne tak ako s Huawei mate 10 pro -ten som chcela pôvodne pred tým no po mesiaci zmizol z ponuky a tvrdili mi, že sa bude ešte naskladňovať a už nakoniec nebol v ponuke,

Editoval/-a zuzka0306

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, cena P20 je takmer o 200 eur vyssia v porovnani s eshopmi, chcem sa spytat ci planujete vyzraznejsie zlavnenie v dohladnej dobe. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

je možne nejako odblokovať FW  aby fungoval plnohodnotne na dve sim karty  ?

Telefóny ktoré predávame majú upravené nastavenia z dôvodu zabezpečenia 100% funkčnosti našich služieb. Nie je cieľom tejto úpravy fw meniť užívateľské rozhranie alebo iné funkcie o ktoré by zákazník mohol prísť. To znamená že dostane plnohodnotný produkt u ktorého má navyše istotu že pracuje správne v sieti operátora u ktorého si ho zakúpil. 

Verím, že mi odpustíte túto chybičku :) 
Pekný deň

Ľubo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

špeciálne na huawei to väčšinou ide. Sám som pomohol kolegom s nie jedným modelom :-) Momentálne je 8 dualsimov v ponuke, treba si správne vybrať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chcem konkretne telefon P20 pro 128GB Twiligh ale je zablokovani na dve sim , dá sa to odblokovať aby fungoval na dve sim 100%, máte to niekto odblokovane ? 

dakujem za info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Google is your friend

chcel som konkretne skusenosti alebo radu odbornika 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na xda nájdeš postup alebo zaplatiť funky huawei.

Ak sám nie si odborník ani sa do toho nepúšťaj.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na xda nájdeš postup alebo zaplatiť funky huawei.

Ak sám nie si odborník ani sa do toho nepúšťaj.

a ty by si to zvladol za mierny poplatok ?

Google is your friend

chcel som konkretne skusenosti alebo radu odbornika 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bohužial da sa opraviť, ale neviem čo vedie Telekom k tomu aby zablokoval druhu sim kartu ? čo keby sa k tomu vyjadril niekto kompetentný z telekomu ? treba chcem použivať druhu sim  na firemný telefon a tiež je z telekom aby som nenosil dva telefony jak dilino .Pokial by mal telefon nejaky problem s používanim druhej sim tak vyrobca by to asi nepustil na trh.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nebudem tu písať postup, bude ťa to stáť dosť €, bootloader 55$, 62$ rebrand. Viac máš v SS

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar